"Taniec z gwiazdami". Jurorzy tanecznego show prywatnie. Tak mieszkają i żyją na co dzień. Zobacz zdjęcia!

Już za niecały tydzień rozpocznie się kolejna edycja „Tańca z gwiazdami”. Zanim jednak zobaczymy nowe odcinki, musimy jeszcze chwilę poczekać. Jest to dobra okazja do przyjrzenia się aktywności w mediach społecznościowych jurorów programu. Czy na Instagramie pokazują się prywatnie? Zobacz zdjęcia!

Multimedia

30 sierpnia zobaczymy pierwszy odcinek 12. edycji programu „Taniec z gwiazdami”. Chociaż oglądanie nowych odcinków dopiero przed nami, to najbliższy sezon tanecznego show od dłuższego czasu wywołuje wśród jego fanów wiele dyskusji. Kiedy dowiedzieliśmy się, kto pojawi się na parkiecie, fani programu byli zażenowani. Według widzów, wśród wybranych uczestników, niewielu zasługuje na miano gwiazdy. Oburzenie wywołał później również materiał reklamowy, w którym dwie uczestniczki zostały przedstawiony w lekceważący sposób. Czy wszystkie te kwestie sprawią, że będzie to najgorsza edycja?

Fani wściekli na Polsat za zmiany w programie. "To poroniony pomysł!"Zobacz więcej

”Taniec z gwiazdami”. Prywatne życie jurorów

Zanim dowiemy się, czy 12. edycja „Tańca z gwiazdami” rzeczywiście będzie niewypałem, musimy jeszcze chwilę poczekać. Jest to świetna okazja, żeby zobaczyć, czym dzielą się z nami w mediach społecznościowych jurorzy programu. Czy sędziowie pokazują prywatną część swojego życia na Instagramie?

Internauci oburzeni materiałem zapowiadającym "Taniec z gwiazdami"! Uczestniczki potraktowano przedmiotowo?Zobacz więcej

Jak wygląda domowe życie jurorów „Tańca z gwiazdami”. Czy zobaczymy ich prywatną odsłonę na Instagramie? Zobacz galerię zdjęć!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • odświeżony skład sędziowski to jedna z wielu nowinek tego sezonu (gość)

    Koleją jest to, że podobno odcinków będzie jednak nie 10, a 9. Oznacza to, że w 1. odc. jednak niestety ktoś odpadnie. Równocześnie będzie to jedna z najkrótszych edycji w historii. Najkrótsza była pierwsza, bo 8-odcinkowa. I tutaj sugestia i prośba do twórców programu. Skoro ta jubileuszowa transza będzie dość krótka (może przez obawy covidowe, a może dlatego żeby pr. zakończyć w październiku, bez listopadowych przerw w emisji) to niech przynajmniej dużo uwagi zostanie poświęcone historii programu i tancerzom. Niech będą oni przedstawiani na otwarcie odcinków przez pryzmat swoich osiągnięć turniejowych czyli Stefano Terrazzino jako Mistrz Europy Latino Show Dance, Paulina Biernat jako Mistrzyni Europy Latino Show Dance itd.

    25.08.2021 18:14

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×