„Taniec z gwiazdami”. Kim jest Natalia Janoszek? Bollywood, Polsat i polscy widzowie ją pokochali! Ma szansę być nową gwiazdą „TTBZ”

Redakcja Telemagazyn
Redakcja Telemagazyn
Natalia Janoszek to aktorka, którą pokochało i Bollywood, i polscy widzowie. Wygląda na to, że pokochał ją również Polsat - jej nazwisko pojawilo się w dyskusji poświęconej dynamicznym i niespodziewanym zmianom w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”. Co wiemy o piękności, która podbiła Bollywood?

Natalia Janoszek wyznaje: nigdy nie byłam w związku. Co wiemy o pięknej aktorce?

Natalia Janoszek to, według krążących w sieci informacji, polska aktorka, a także producentka filmowa, piosenkarka oraz reprezentantka Polski w międzynarodowych konkursach piękności. Na jej koncie nie brak sukcesów - opisuje się ją jako laureatkę dwóch nagród JIFFA (2018, 2019) dla najlepszej aktorki międzynarodowej oraz jako pierwszą polską aktorkę, która została nagrodzona indyjską nagrodą filmową.

Janoszek wraz z Rafałem Maserakiem walczyła o Kryształową Kulę w 13. edycji programu „Taniec z gwiazdami. Dancing with the stars”. Choć nie wygrała, wygląda na to, że do listy osiągnięć zawodowych będzie mogła dopisać kolejne; media donoszą, że to ona ma być nową gwiazdą programu „Twoja twarz brzmi znajomo”.

Okazuje się, że za sukcesami w życiu zawodowym nie idą w parze sukcesy w życiu prywatnym.

Natalia Janoszek: nigdy nie byłam w związku

W rozmowie z Pudelkiem, co cytuje Jastrząbpost, Natalia Janoszek wyznała: nigdy nie byłam w związku. - Temat romantyzmu, bliskości, namiętności, miłości jest mi obcy - przyznała w rozmowie z dziennikarzem.

Nikt tak naprawdę nie chciał mnie nigdy w życiu poznać. Trochę byłam jak trofeum. Każdy chciał zdobyć trofeum, ale niekoniecznie mnie poznać - powiedziała, cytuje jej słowa serwis.

W rozmowie aktorka przyznała, że obecnie najlepiej znającymi ją mężczyznami jest jej ojciec i partnerujący jej w programie Rafał Maserak. Przyznała, że zdarza jej się zastanawiać, „co jest z nią nie tak” oraz że z dwojga złego, woli być sama niż „byle kimś”. Dotychczasowe rozczarowania sprawiły, że zdecydowała się skupić na karierze.

Natalia Janoszek - co o niej wiemy

Natalia Janoszek urodziła 15 czerwca 1990 w Bielsku-Białej - w wieku zaledwie trzech lat związana była z Zespołem Pieśni i Tańca „Bielsko”, z którym to przez lata reprezentowała Polskę podczas międzynarodowych festiwali. Janoszek jest również absolwentką Lee Strasberg Theatre and Film Institute oraz Magister International Business Program na wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, podają liczne media.

W sieci dowiadujemy się również, że Janoszek w wieku 16 lat wystartowała w regionalnym konkursie Miss Polski Nastolatek, zdobywając tytuł Miss Talent oraz nagrodę publiczności. Od tamtego czasu reprezentowała ojczyznę w 40 międzynarodowych konkursach piękności. Podczas Supermodel International 2012 roku w Bangkoku została dostrzeżona i w tym samym roku zadebiutowała w Bollywood główną rolą w filmie „Dreamz”. Trzy lata później, w 2015 r. zagrała w amerykańskim dokumencie „The Green Fairy”. Ogólnoświatową rozpoznawalność zyskała w 2019 roku, podczas ceremonii otwarcia 72. Festiwalu Filmowego w Cannes. W tym samym roku znalazła się również na okładce kwietniowego wydania magazynu „Cosmopolitan”, a premierę kinową miał film „Chicken Curry Law”, w którym zagrała główną rolę. W 2021 r. Janoszek jako pierwsza Polka znalazła się na okładce francuskiego magazynu modowego „L'Officiel Arabia”.

Natalia Janoszek. W piękności znad Wisły zakochało się Bollywood!

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Jak działają oszuści - fałszywe SMS "od najbliższych"

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn