"Taniec z gwiazdami". Konflikt Krzysztofa Rutkowskiego i Iwony Pavlović. Do dyskusji włączył się mąż "Czarnej Mamby"! Detektyw groził jurorce "tanzańskim Interpolem"

Pierwszy odcinek 13. edycji "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" przyniósł zaskakująco sporo emocji. Wzburzenie fanów wywołało odpadnięcie z programu Łukasza Płoszajskiego i pozostanie Krzysztofa Rutkowskiego, który jako pierwszy tej edycji zobaczył "jedynkę" wywołał burzę w sieci. Stał się również zalążkiem konfliktu między Iwoną Pavlović, a najsłynniejszym detektywem w Polsce. Z obu stron padły mocne słowa! O co chodzi?

Multimedia

Konflikt Krzysztofa Rutkowskiego i Iwony Pavlović. Do dyskusji włączył się mąż "Czarnej Mamby"!

1. odcinek 13. edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" obfitował w emocje. Największe wywołał fakt, że w pierwszym odcinku z programem pożegnał się Łukasz Płoszajski, który wraz z Wiktorią Omyłą zaprezentowali swoje tango do utworu "Początek". Zdobyli 25 punktów i zgarnęli kilka komplementów. "Twoja sylwetka, idealna, wymarzona do tańców standardowych" - wyznała Iwona Pavlović.

Łukasz Płoszajski powróci do "Tańca z gwiazdami"? Pojawiły się nowe informacje związane z jego występemZobacz więcej

To jednak nie zapewniło im możliwości dalszej rywalizacji. Ku zaskoczeniu wszystkich, to właśnie oni pożegnali się z programem! Tymczasem w sieci nie brak opinii, że powinien odejść Krzysztof Rutkowski, który zdaniem Iwony Pavlović był absolutnie najgorszym z tancerzy. Za swoją salsę do piosenki z filmu "Różowa pantera" w parze z Sylwią Madeńską para otrzymała tylko 18 punktów - w tym 1 pkt od Iwony Pavlović i 2 od Michała Malitowskiego.

Surowa jurorka, która na przestrzeni lat dorobiła się pseudonimu "Czarna Mamba", wprost porównała Krzysztofa Rutkowskiego do Justyny Żyły, która zdaniem jurorki była najgorszą uczestniczką "Tańca z gwiazdami". Zdaniem Pavlović popisy detektywa były jednak jeszcze gorsze od tych, które zaprezentowała była żona Piotra Żyły. To właśnie surowa ocena jurorki była zalążkiem konfliktu, który wybuchł pomiędzy Pavlović, a Rutkowskim.

Krzysztof Rutkowski i Sylwia Madeńska mocno trenują! Jak detektyw radzi sobie na parkiecie?Zobacz więcej

Konflikt Krzysztofa Rutkowskiego i Iwony Pavlović - o co chodzi

Podejście jury, które było trochę mniej surowe, bardziej surowe, było tak trochę elementem, niewykluczone, pewnej złości, jeżeli chodzi o Iwonę. Po poznaniu się, wejściu do "Tańca z gwiazdami", padło parę pytań, a my jednocześnie realizujemy sprawę słynnego Wojtka z Zanzibaru, o czym ostatnio głośno. I wiele polskich celebrytów, celebrytek fruwało na Zanzibar - skomentował ocenę jurorki Rutkowski w rozmowie z reporterem serwisu Pudelek, Michałem Dziedzicem.

Tak kiedyś wyglądała "Czarna Mamba". Zobacz wyjątkowe zdjęcia Iwony Pavlović

Rutkowski wskazał w dyskusji, że "po wywiadzie z jednym z publikatorów pokazały się zdjęcia Iwony ze słynnym Wojtkiem z Zanzibaru, który wyłudził od ludzi miliony, setki milionów złotych". - Być może ta sytuacja, która w jakikolwiek sposób została przeze mnie podjęta, i na pytanie dziennikarki, czy były również osoby, które biorą udział w "TzG", ja odpowiedziałem, że tak, na co dziennikarka stwierdziła, że chyba z poprzednich edycji, ja powiedziałem: "nie, z obecnej również". I to spowodowało pewnego rodzaju zamęt i zamieszanie. Myślę, że sytuacja (...) być może wpłynęła na tę bardzo surową ocenę i taką trochę złośliwość i jad, który wypłynął niestety z języka naszej Czarnej Mamby - przytacza jego słowa serwis.

Natalia Janoszek i Rafał Maserak ostro trenują! Polska gwiazda Bollywood da czadu na parkiecie?Zobacz więcej

Owe słowa wywołały reakcję Pavlović.

Jaki związek ma mój pobyt na Zanzibarze z niską oceną tańca? Pan Rutkowski otrzymał jedynkę, bo........? Bo nie potrafi tańczyć, i nie zrobił ani jednego kroku tanecznego, nie zasłużył na wyższą ocenę - zripostowała jurorka. Zasugerowała mu również, żeby więcej czasu poświęcił na sumienne treningi aniżeli rozmowy z mediami.

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Rutkowski jednak nie odpuścił, w kolejnej rozmowie wskazując, że jego biuro posiada informacje, które "wskazują na to, że wiele osób powiązanych z innymi nielegalnymi interesami może być pociągniętych do odpowiedzialności karnej", jak wyznał serwisowi Pudelek.

Oby nie było tak, że zza stołu jurorskiego zostanie wywleczona przez funkcjonariuszy policji na wniosek tanzańskiego Interpolu w celu przeprowadzenia czynności procesowych na terenie Tanzanii przy jej udziale - powiedział.

Michał Mikołajczak i Julia Suryś w pocie czoła trenują. To oni mają największą szansę wygrać program?Zobacz więcej

Jak można się domyśleć, "Czarna Mamba" nie omieszkała odpowiedzieć. - Krzysztof nie posłuchał mojej rady, żeby więcej popracował na sali treningowej, a mniej robił szumu wokół swojej osoby. Kolejny wywiad z nim pokazuje, że nie radzi sobie z obiektywną krytyką. "Sensacje zanzibarskie" wygłaszane przez naszego Sherlocka Holmesa, są z rodzaju "coś wiem, ale nie powiem" - powiedziała w rozmowie z Pudelekiem. Ponownie wezwała go do wytężonej pracy nad krokami i zapowiedziała, że żadne opowieści najsłynniejszego detektywa w Polsce nie zmieni jej sędziowskiego spojrzenia na jego umiejętności taneczne.

Julia Suryś będzie największym odkryciem 13. edycji programu? Kim jest piękna tancerka? Czym się jeszcze zajmuje?Zobacz więcej

Do konfliktu nieoczekiwanie włączył się Wojciech Oświęcimski, mąż Iwony Pavlović. W rozmowie z "Faktem" odniósł się do burzy w mediach. Zasugerował, że jeżeli detektyw ma problem z jurorką, powinien go wyjaśnić prywatnie, a nie na forum publicznym. - Iwonka zajmuje się tańcem, a nie pierdołami, a on lubi chyba szum wokół siebie zrobić - cytuje jego słowa Pudelek.

Pokusił się również o drobną uszczypliwość względem szumnie zapowiadanych działań biura Rutkowskiego. - O jego wyjeździe na Zanzibar słyszymy od lipca (...). Jadą i nie mogą się wybrać, chyba na bilety nie mają, skoro nie mogą tam dojechać - cytuje słowa dla "Fakt" serwis Pudelek. Ukochany "Czarnej Mamby" również zaapelował do detektywa, aby wziął się do pracy nad krokami, ponieważ ma bardzo dobrą partnerkę taneczną - Sylwię Medeńską.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Grazia (gość)

Wreszcie odpadł

06.09.2022 08:38
  • Iga (gość)

P Iwono nie jedynkę ale trzy 000 zera😂😂😂

06.09.2022 08:34
  • Hanja (gość)

Niemiły typ,kto go wziął do tego programu

05.09.2022 19:37
  • Anna (gość)

Zero powinien dostać stary cymbał.

04.09.2022 16:23
  • robson (gość)

Gdzie ten stary dziad Rutkowski do tańca z gwiazdami do tańca z whisky to tak się nadaje w programie jaworowicz pokazał ten swoje mistrzowskie wykształcenie burak nad buraki

04.09.2022 12:09
  • pikolo (gość)

Na litość boską, jak można było temu typowi zaproponować udział w tym programie. Przecież od dawna wiadomo, że to bufon i pajac. Dziwi mnie, że jest tak poważnie traktowany przez media, bo swoim zachowaniem nie mówiąc o wyglądzie, nie zasługuje na to w najmniejszym stopniu.

04.09.2022 01:25
  • i to jest właśnie efekt dobierania uczestników pod sensację (gość)

Zamiast mówić o tańcu mówi się o aferach. Tak to jest jak do programu trafia osoba budująca swoją rozpoznawalność na sensacji. Uczestnik, który przyszedł do tzg dla szumu medialnego. Oby ta sytuacja nauczyła czegoś produkcję na przyszłość.

03.09.2022 12:57
  • edi (gość)

nie rozumiem tego glupiego gadania tu i teraz taniec z gwiazdami nie ma nic do rzeczy a ze rutkoowski kiepsko tanczy to kazdy wie ale jest najwazniejsze to ze rzucil publicznie pomowienie Pawlowic jakies marwelsacje wobec tego powinna sie z tego wytlumaczyc jako osoba publiczna a nie kreci i klepie o tancu rutkowskiego dla mnie zenada ,proste jak swinski ogon

03.09.2022 08:47
  • Gość (gość)

Madeńską nie Medeńską

03.09.2022 08:20
  • Telemi (gość)

Jakie to żenujące. Gdzie tu kultura, język, obycie, na jakim poziomie rozmowa.

02.09.2022 22:30
  • Alicja (gość)

Pani Iwono brawo dla Pani!!! Tak trzymać!!!

02.09.2022 20:09
  • Lecner (gość)

Rutkowski powinien zrezygnowac z udziału w tym show,ponieważ po swoich żałosnych wypowiedziach ,utracił sympatię widzów.

02.09.2022 19:41
  • Anna Łęgowska (gość)

Ten Rutkowski w tańcu z gwiazdami to jakaś masakra! Jaki taniec...? Jaka gwiazda...? Nie wiem czy on na ochronę by się tam nadawał a co dopiero do tańca...

02.09.2022 17:24
  • Wanda (gość)

Panie Rutkowski pan jest prymitywny narcyzem!!!! 😡

02.09.2022 11:56

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.