"Taniec z Gwiazdami". Krzysztof Ibisz o tym, ile wydał na wesele. Ta kwota przyprawia o zawrót głowy!

Krzysztof Ibisz niedawno po raz trzeci się ożenił. Jeden z tabloidów podsumował weselne wydatki popularnego prezentera, a kwota przyprawiła o zawrót głowy wielu internautów. Głos w sprawie zabrał już sam zainteresowany. Jak Krzysztof Ibisz komentuje wyliczenia tabloidu?

Multimedia

Krzysztof Ibisz o tym, ile wydał na wesele

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska pobrali się w połowie sierpnia 2021 r. Popularnego prezentera Polsatu z ex-modelką oraz uczestniczką 2. edycji programu "Top Model" dzieli 27 lat różnicy. Przypominamy, że żona Krzysztofa Ibisza pochodzi z Wrocławia, a modelingiem interesowała się już od dziecięcych lat. Obecnie pracuje jako lekarz w jednym ze szpitali w Warszawie.

Fani wściekli na Polsat za zmiany w programie. "To poroniony pomysł!"Zobacz więcej

Ślub Krzysztofa Ibisza z piękną Joanną był dla wielu sporym zaskoczeniem. Podobnie zresztą, jak wyliczenia "Super Expressu" dotyczące ich wesela. -Wydał 200 tysięcy na wesele - ogłosił niedawno tabloid, a kwota wywołała spore poruszenie w sieci.

Krzysztof Ibisz nie pozostawił jednak rewelacji "SE" bez odpowiedzi. Gwiazdor Polsatu udostępnił chwytliwy nagłówek tabloidu i napisał:

Czcigodny "Super Express" wyliczył właśnie, ile wydałem na wesele. Niepotrzebne oburzenie. Pomylili się. Biorąc pod uwagę statystyki odnośnie długości życia, pożyję jeszcze 35 lat, a więc koszt wesela to niecałe 16 zł dziennie. Zakładając jednak, że będę żył 120 lat, tak, jak się zaprogramowałem, koszt wyniesie jedynie 8,5 zł dziennie. Czy miłość nie jest warta takiej kwoty? - napisał.

Odpowiedź prezentera rozbawiła internautów oraz jego znajomych z branży.

Już wiem na kogo idzie cały budżet Polsatu 😂😂😂😂 - zażartował Maciej Dowbor

Krzysiu, miłość jest bezcenna :-) - dodał Mateusz Borek

Zaiste, artykuł na miarę Pulitzera 😂🤦🏽‍♀️ Bogu dzięki, że z matmy Nobla nie dają, bo świat byłby bez szans - tak bardzo lubią w cudze portfele zaglądać i nie swoją kasę przeliczać 😂😂😂 Wszystkiego co bezcenne dla Was na tej „nowej drodze” @krzysztof_ibisz_official ❤️😘 - oceniła Aleksandra Szwed.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Kinguś (gość)

  Wesele mojej siostry się zwróciło, dostali nawet sporo drogich prezentów. A to irobota, a to zestaw porcelany. Tylko tam nie było tak na bogatości jak u pana Ibisza, oni wydali jakieś 40 tysięcy złotych.

  02.09.2021 15:29
 • zamiast takiego info lepszy byłby artykuł o jesiennej ramówce polsatu (gość)

  Spot promocyjny jest fajny. Ładny i optymistyczny. Szkoda tylko, że nie ma w nim wszystkich twarzy tzg. Brak np. części jurorów i tancerzy. Ale cóż... jest to wynik realizacji materiału w środku wakacji. Byli Ci co musieli być koniecznie czyli wszyscy uczestnicy. Całkiem fajnie wypadła w tym filmiku Iza Małysz. Mam nadzieję, że ludzie polubią ją, jej taniec i duet jaki stworzy z partnerem tanecznym i że dotrą daleko. Iza to kobieta z klasą, nie gadająca głupot i ważąca każde słowo, która nie istniała dotąd zbyt szeroko w mediach. TZG to coś co robi dla siebie i fajnie. Z pewnością zarzucanie jej parcia na szkło jest grubą przesadą skoro dotąd jedyną większą rzeczą zrobioną przez nią w mediach była reklama telefonii komórkowej. A tak jest znana raczej ze świata sportu i swojej w nim działalności.

  26.08.2021 18:03
 • Aro (gość)

  Stary piernik też ciacho.

  18.08.2021 10:52
 • Myszka (gość)

  Ślub, ślubem ale co po ślubie. Czasami skromne wesele przynosi szczęścia moc, od tych wystawnych pokazówek . Ale cóż, oby Wasze życie było usłane różami , Ja bym nie wyszła za mąż z taką różnicą wieku.Co będzie za 20 lat?

  18.08.2021 10:07

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×