"Taniec z gwiazdami". Krzysztof Ibisz padł ofiarą okrutnej plotki! Fani w szoku: "Aż zamarłam"

Redakcja Telemagazyn
Redakcja Telemagazyn
fot. Podlewski/AKPA
fot. Podlewski/AKPA
Krzysztof Ibisz padł ofiarą oszustów - opublikowali okrutną plotkę na jego temat! Aż trudno w to uwierzyć, fani są w szoku! Prezenter natychmiast postanowił zainterweniować.

Krzysztof Ibisz dementuje plotki o swojej śmierci

Krzysztof Ibisz ma ostatnio powody do szczęścia - niedługo znów zostanie ojcem! Niestety to szczęście zostało zmącone okropnym fake newsem - w sieci pojawiła plotka, iż prezenter miał wypadek, którego nie przeżył! Zanim niektórzy mogli wyciągnąć pochopne wnioski, Krzysztof Ibisz postanowił interweniować. Udostępnił krążący w sieci wpis i zapewnił, że nic mu nie jest.

UWAGA OSZUSTWO⛔️ NIE DAJ SIĘ ZŁAPAĆ „ NA IBISZA”⛔️. Nie klikajcie w podane tam linki. Poprowadzą Was na fałszywą stronę FB i poproszą o Wasze loginy. Jeśli je podacie przejmą Wasze konto. O całej sprawie informuje demagog.org.pl . Ja się czuję świetnie i dziękuję za troskę ????☀️???? #fakenews - napisał na Instagramie.

[instagram]https://www.instagram.com/p/Cev0jagKd4B/[/instagram]

Fani są w szoku! Nie potrafią uwierzyć w takie okrucieństwo.

Panie Krzysiu aż zamarłam ???? jak dobrze że Panu nic nie jest ????

Co ludzie mają w głowach?! Oburzające ????

Brak słów...

Już za życia chowają ludzi ,masakra!!!

Jezu, ale się przestraszyłam ???? - piszą w komentarzach.

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Dni Lawinowo-Skiturowe

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn