"Taniec z gwiazdami". Krzysztof Ibisz pokazał zdjęcie z młodości. Świętuje kolejne urodziny! Bardzo się zmienił?

Kamila Glińska
Kamila Glińska
fot. Sylwia Dąbrowa
fot. Sylwia Dąbrowa
Krzysztof Ibisz z okazji swoich urodzin opublikował czarno-białe zdjęcie z młodości i podziękował rodzicom za dar życia. We wzruszającym wpisie nie zabrakło też życzeń. Ale nie dla siebie samego. Jak wyglądał w młodości? Jak się zmieniał? Zobaczcie!

Krzysztof Ibisz obchodzi urodziny

Krzysztof Ibisz to ikona polskiej telewizji. Przez ponad 20 lat swojej kariery prowadził najpopularniejsze programy rozrywkowe, m.in. "Czar par", "Bar", "Gra w ciemno", "Awantura o kasę", a ostatnio - "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Z okazji swoich urodzin, opublikował zdjęcie z młodości i podziękował swoim rodzicom za dar życia.

W dniu moich urodzin????, dziękuję rodzicom???? za to, że jestem na świecie????. Świecie, który bardzo kocham i który mnie pasjonuje. Dziękuję im, że obudzili we mnie ciekawość drugiego człowieka. Każdego dnia jestem wdzięczny, że spotykam na swojej drodze Was, wspaniałych, życzliwych, inspirujących ludzi. To Wy sprawiacie, że urodziny mam każdego dnia????????. W dniu moich urodzin, ja Wam życzę zdrowia, pogody ducha, ciągłego zachwytu nad życiem i wiary w drugiego człowieka.

[instagram]https://www.instagram.com/p/B8_Dk5YJbZN/[/instagram]

Patrząc na Ibisza, trudno uwierzyć, że kończy 25 lutego 57 lat. Prezenter świetnie wygląda i nie ukrywa, że to wszystko zasługa zdrowego trybu życia, jaki od kilku lat stara się prowadzić. - Prowadzę programy, oglądane przez milionową publiczność i po prostu nie chciałbym sprawiać swoim wyglądem przykrości widzom - stwierdził w jednym z wywiadów. Z okazji urodzin życzymy kolejnych 50 lat w zdrowiu!

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Jak działają oszuści - fałszywe SMS "od najbliższych"

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn