"Taniec z gwiazdami". Krzysztof Ibisz swego czasu mocno podpadł swojej sporo młodszej żonie. "Pomyślałam, że szkoda czasu na kogoś, kto mnie nie słucha... "

Joanna Ibisz jest trzecią żoną słynnego prezentera Polsatu. Wybranka Krzysztofa Ibisza w jednym z najnowszych wywiadów postanowiła opowiedzieć o początkach ich znajomości. Okazuje się, że niewiele brakowało, a przez jego zachowanie para nigdy nie stanęłaby na ślubnym kobiercu. Co takiego zrobił wtedy Krzysztof Ibisz?

Multimedia

Joanna i Krzysztof Ibiszowie - historia miłości

Słynny prezenter telewizyjny w połowie sierpnia 2021 r. poślubił swoją o 27 lat młodszą żonę, Joannę Kudzbalską(obecnie Ibisz). Zakochana para długo trzymała wszystko w tajemnicy, jednak po udanej ceremonii postanowili pochwalić się swoim szczęściem w mediach społecznościowych. Dla wielu ślub Krzysztofa Ibisza z półfinalistką 2. edycji "Top Model" był nie lada zaskoczeniem. Tym bardziej, że oboje wcześniej nie afiszowali się swoimi uczuciami publicznie. Po wielu miesiącach Joanna Ibisz postanowiła uchylić rąbek tajemnicy i zdradzić szczegóły dotyczące początku ich związku.

Joanna Krupa chce adoptować dziecko z Ukrainy. Wzruszające wyznanie gwiazdy Zobacz więcej

Krzysztof Ibisz swego czasu mocno podpadł swojej żonie. "Szkoda czasu na kogoś takiego"

W rozmowie z magazynem "Pani", wybranka prowadzącego "Taniec z gwiazdami" zdradziła, że poznała go na początku pandemii COVID-19, w jednym z warszawskich klubów sportowych. Kobieta z miejsca zachwyciła się głosem oraz aparycją swojego przyszłego męża.

Spotkaliśmy się w lutym 2020 r. w klubie sportowym w centrum Warszawy. Rozpoznałam go po głosie: charakterystycznym, bardzo męskim, miłym dla ucha. On, mimo że po treningu, był stylowy i elegancki. Zdziwiłam się, że podszedł - wyznała w rozmowie dla "Pani" Joanna Ibisz.

Z czasem relacja między parą zaczęła się intensywnie rozwijać. Okazuje się jednak, że mało brakowało, a przez zachowanie Krzysztofa Ibisza, Joanna byłaby skłonna do zakończenia wówczas rozwijającej się znajomości. Wszystko przez rozkojarzenie słynnego prezentera, który nie był w stanie zapamiętać najważniejszych faktów z życia swojej wybranki.

Krzysiek myślami błądził gdzieś indziej. Chyba ze trzy razy pytał, kiedy mam urodziny, wciąż zapominając o odpowiedzi. Pomyślałam, że szkoda czasu na kogoś, kto mnie nie słucha... - opowiedziała Joanna Ibisz w tej samej rozmowie.

Wszystko jednak wskazuje na to, że Krzysztof Ibisz zaczął uważniej słuchać swojej ukochanej, dzięki czemu niedługo będzie mógł z nią świętować swoją pierwszą rocznicę ślubu.

Zobaczcie naszą galerię i sprawdźcie, jak Joanna i Krzysztof Ibiszowie wyglądali w dniu ślubu!

Zobacz galerię

Maksymilian Ibisz debiutował z ojcem na scenie! Jak syn Krzysztofa Ibisza sobie poradził?Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Kiedyś Krzysztof powiedział, że chce prowadzić tzg do emerytury czy jakoś tak (gość)

    Tymczasem ktoś gdzieś nazwał zbliżającą się edycję, pół żartem pół serio, tzg senior.

    12.07.2022 18:28

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×