"Taniec z Gwiazdami". Krzysztof Ibisz z żoną pokazują swoją podróż poślubną! Joanna Kudzbalska zachwyca w bikini!

Krzysztof Ibisz i jego żona, Joanna Kudzbalska, wybrali się w podróż poślubną. Swój miesiąc miodowy spędzają na Majorce, a swoje przygody pokazują w mediach społecznościowych. Zobacz, jak się bawią!

Multimedia

Krzysztof Ibisz w podróży poślubnej

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska pobrali się w połowie sierpnia 2021 r., czym zaskoczyli wszystkich! Poinformowali o tym dopiero po fakcie, publikując zdjęcia na Instagramie. Teraz nadszedł czas na ich miesiąc miodowy!

Krzysztof Ibisz o tym, ile wydał na wesele. Ta kwota przyprawia o zawrót głowy!Zobacz więcej

Para na podróż poślubną wybrała hiszpańską wyspę Majorkę. Na szczęście świeżo upieczeni małżonkowie mogli liczyć na piękną i upalną pogodę, mogli więc korzystać w pełni z uroków wyspy. Jak dowiadujemy się ze zdjęć publikowanych przez nich na Instagramie, wybrali się na jacht, gdzie Joanna zapozowała w bikini, Krzysztof zaś próbował swych sił na skuterze. Pokazali też piękne widoki.

W naszej galerii możecie zobaczyć, jak Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska bawią się w podróży poślubnej!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Kama (gość)

  Byłam na Majorce kilka lat temu, Pan Ibisz i jego żona dobrze wybrali. W tym roku za to urlop spędzaliśmy w Grecji. Tu również jest pięknie i z Okęcia enterem lecieliśmy trochę ponad dwie godziny. Nie znoszę długich lotów.

  08.09.2021 14:06
 • Krzysztof jest w spocie Polsatu na ten sezon (gość)

  ale ku sporemu zaskoczeniu nie ma go w spocie samego tzg. Są też dwa spoty par. Jeden z uczestniczkami i ich partnerami, a drugi z uczestnikami i ich partnerkami. Chyba pierwszy raz zastosowano taki podział. Swoją drogą w Polsacie chyba nigdy nie było edycji, a której w 1 odc. indywidualnie prezentowaliby się tylko panowie. A co do tych prezentacji to szkoda, że nie ma spotu z samymi tancerzami, jak nieraz bywało. Przy jubileuszowym 25. sezonie byłoby to jak najbardziej na miejscu, bo tancerze są nieodzowną częścią TZG.

  28.08.2021 17:18
 • Gość (gość)

  Ten Ibisz wybiera sobie coraz brzydsze pasztety,ta pani pasowała by ale do miśka Koterskiego,a tak to taki misiek podrywa ładne dziewczyny a Ibisz kiepskie.

  28.08.2021 16:20

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×