„Taniec z gwiazdami”. Lenka Klimentova urodziła! Jan Kliment chwali się pociechą. Zdradzili imię i płeć dziecka!

Jan i Lenka Klimentova podzielili się radosnymi nowinami! Para na początku grudnia otrzymała od losu gwiazdkę z nieba - dziecko! O powitaniu malucha na świecie dumni rodzice poinformowali za pośrednictwem mediów społecznościowych. Zobaczcie zdjęcia!

Multimedia

Jan i Lenka Klimentova powitali na świecie malucha! Zdradzili imię i płeć dziecka

Jan i Lenka Klimentovie, para utalentowanych tancerzy występujących w programach rozrywkowych w polskiej telewizji, w wakacje podzielili się z fanami radosnymi nowinami ogłaszając, że spodziewają się wyczekanego dziecka. Ukochana tancerze nie kryła, że maluch to spełnienie ich marzeń.

Oddali ją zaraz po urodzeniu. Przejmujące wyznanie Lenki KlimentovejZobacz więcej

Aktywni w mediach społecznościowych tancerze nie trzymali w tajemnicy ani płci malucha, ani preferowanych imion, nad którymi się zastanawiali.

Nie trzymali również w tajemnicy najważniejszego - narodzin malucha!

01.12. 2022 zostaliśmy prze szczęśliwymi rodzicami!!! ♥️ To niesamowite uczucie i my wciąż nie możemy uwierzyć że to się naprawdę dzieje. Nie było łatwo ale daliśmy radę bo dlatego najpiękniejszego człowieka na świecie można wszystko! Przywitajcie go 💙 CRISTIAN KLIMENT 👶🏽 - napisali w mediach społecznosciowych.

Pod postem zaroiło się od komplementów i gratulacji. Redakcja Telemagazyn.pl dołącza się do życzeń i wita na świecie!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Patka

Dobre wiadomości, gratuluję rodzicom! Ja tydzień temu dowiedziałam się, że będziemy mieć córeczkę, jestem bardzo szczęśliwa. Już zdążyłam kupić ubranka, pościel z sensillo w różowym kolorze i inne rzeczy dla maluszka.

05.12.2022 13:16
  • Gratulacje dla obojga (gość)

Tak na marginesie, Lenki, w przeciwieństwie do Hani Żudziewicz, nie było chyba ani razu na widowni minionego sezonu tzg. A szkoda. Możliwe, że przy kolejnej edycji będzie mowa o kolejnym "dziecku tzg" ;)

04.12.2022 21:22

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.