"Taniec z gwiazdami". Lenka Klimentova w szczerym wywiadzie o trudach zajścia w ciążę. Ukochana Jana Klimenta prawie straciła nadzieję!

Cieszący się sporą popularnością tancerz Jan Kliment i jego ukochana Lenka Klimentova niedawno ogłosili, że spodziewają się dziecka. W najnowszym wywiadzie Lenka Klimentova zdobyła się na wyjątkową szczerość i opowiedziała, jak wyglądały ich starania. Lenka Klimentova nie kryje, że miała problem z zajściem w ciążę i była bliska utraty nadziei na bycie matką. - Rozpłakałam się i pomyślałam, że w takim razie będę pomagała zwierzętom - wyznała tancerka.

Multimedia

Lenka Klimentova i Jan Kliment spodziewają się dziecka

Jan Kliment i jego ukochana żona Lenka Klimentova niedawno podzielili się z fanami radosnymi nowinami. Para za pośrednictwem mediów społecznościowych ogłosiła, że spodziewają się dziecka. Już na Instagramie napomknęli, że długo czekali na ten moment, choć łatwo nie było.

Jan Kliment i Lenka Klimentova ogłosili radosną nowinę! "Udało się"Zobacz więcej

Lenka Klimentova nie mogła zajść w ciążę

Temat rozwinąć postanowiła Lenka Klimentova, która udzieliła wywiadu Krystynie Pytlakowskiej dla "VIVA!". Tancerka zdradziła, że wraz z Janem Klimentem od sześciu lat starali się o dziecko. - Traktowaliśmy to spokojnie, nie wiedząc, że będą takie trudności. Nigdy nie myślałam o tym, że ciąża jest podarunkiem od losu i nie każda kobieta może ją zaplanować ot tak. Tym bardziej, że mojej przyrodniej siostrze łatwo się to udało. Ale u nas było trudniej - wyznała Klimentova, cytuje jej słowa dla "VIVA" serwis Pudelek.pl.

Jak wspomniała w wywiadzie, niemożność zajścia w ciążę skierowała ich do gabinetu lekarskiego w poszukiwaniu przyczyn takiego stanu rzeczy. Badania wykazały, że nie ma żadnych nieprawidłowości, które mogłyby utrudnić zajście w ciążę.

Ja to wszystko przegadałam z mamą. Rozmawiałyśmy o tym, że może nie mogę mieć dzieci. Mama powiedziała: "Nic na siłę. Jeżeli się nie uda, to może masz inne zadania do spełnienia na tym świecie". Rozpłakałam się i pomyślałam, że w takim razie będę pomagała zwierzętom, bo bardzo je kocham, i może mogłabym poprowadzić schronisko. I to będzie mój życiowy cel - cytuje słowa Lenki Klimentovej dla "VIVA!" portal.

Zorganizowali zbiórkę, by jej pomóc. "Nie mogłem przekazać jej uzbieranej kwoty"Zobacz więcej

Jan Kliment i Lenka Klimentova płakali na wieść o ciąży

Ukochana tancerza w szczerym wywiadzie z Pytlakowską zdradziła także, jak wraz z Janem Klimentem zareagowali na wieść o ciąży. - Oboje z Jankiem się rozpłakaliśmy. On jest bardzo emocjonalny. Nie wiem, czy mi pozwoli o tym opowiadać, bo to bardzo intymny moment - wyznała, cytuje jej słowa z wywiadu serwis. - Ale ja chcę się nim podzielić, ponieważ wszyscy, którzy nam dobrze życzą i którzy wraz z nami przeżywali trudności z moim zajściem w ciążę, powinni wiedzieć, jak bardzo taka wiadomość była dla nas radosna - podkreśliła.

Najpierw z Jankiem nie mogliśmy uwierzyć, że się już udało, a potem rozmawialiśmy o tym, że jeśli ludzie przestają na sobie wywierać presję psychiczną, to los podsuwa im najlepsze rozwiązanie - wyznała w wywiadzie z Pytlakowską.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Przed laty uratował rodzinę przed śmiercią w płomieniach. Sam doznał rozległych poparzeń!Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Lenka to naprawdę fajna dziewczyna, życzę jej wszystkiego dobrego. (gość)

Tymczasem nowy tzg ma wystartować jednak ponownie już w sierpniu. Dokładnie 29.08. i ma liczyć podobno 11 odcinków. Jeśli gwiazd będzie faktycznie 11 to oznaczałoby chyba, że w 1. odc. nikt nie odpadnie. I dobrze. Zawsze powinno tak być.

22.07.2022 19:51
  • FANKA - TEJ PARY!!! (gość)

WIELKIE GRATULACJE,,,DUŻO ZDROWIA I POWODZENIA W DALSZYM ŻYCIU RAZEM Z DZIDZIUSIEM !!!

28.06.2022 21:27
  • Jola (gość)

GRATULACJE dla Was bardzo Was lubię I cieszę się Waszym szczęściem❤❤😘😘

27.06.2022 19:56
  • Sarmatka (gość)

Janek i Lenka Klimentovie, ( tak się pisze poprawnie i po polsku) bez nich Taniec z Gwiazdami byłby niekompletny! Gratulacje z okazji ...zostania rodzicami!

27.06.2022 19:15

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.