"Taniec z Gwiazdami". Magdalena "Kajra" Kajrowicz idzie po zwycięstwo? Zobaczcie, jak kiedyś wyglądała żona Sławomira

Adriana Słowik
Adriana Słowik
Magdalena Kajrowicz, czyli żona Sławomira znalazła się w wielkim finale 12. edycji "Tańca z Gwiazdami". Niewielu wie, że ukochana popularnego muzyka jest z zawodu aktorką. Jeszcze kilka lat temu, Kajra prężnie rozwijała swoją karierę w telewizji, grając w popularnych produkcjach. Dziś idzie po zwycięstwo w "Tańcu z Gwiazdami". W galerii możecie zobaczyć stare zdjęcia Kajry. fot. sylwia dabrowa / polska press
Magdalena Kajrowicz, czyli żona Sławomira znalazła się w wielkim finale 12. edycji "Tańca z Gwiazdami". Niewielu wie, że ukochana popularnego muzyka jest z zawodu aktorką. Jeszcze kilka lat temu, Kajra prężnie rozwijała swoją karierę w telewizji, grając w popularnych produkcjach. Dziś idzie po zwycięstwo w "Tańcu z Gwiazdami". W galerii możecie zobaczyć stare zdjęcia Kajry. fot. sylwia dabrowa / polska press
Magdalena Kajrowicz, czyli żona Sławomira znalazła się w wielkim finale 12. edycji "Tańca z Gwiazdami". Niewielu wie, że ukochana popularnego muzyka jest z zawodu aktorką. Jeszcze kilka lat temu, Kajra prężnie rozwijała swoją karierę w telewizji, grając w popularnych produkcjach. Dziś idzie po zwycięstwo w "Tańcu z Gwiazdami". W galerii możecie zobaczyć stare zdjęcia Kajry. Zobaczcie, jak zmieniła się Magdalena Kajrowicz.

Magdalena "Kajra" Kajrowicz - nie tylko "kobieca strona projektu "Sławomir"

Kajra to pseudonim artystyczny Magdaleny Kajrowicz - żony Sławomira Zapały. Artystka urodziła się w 1984 roku. Jest absolwentką PWST im. Ludwika Solskiego w Krakowie i ma na swoim koncie wiele ról. Podczas studiów grała w produkcjach w reżyserii Agnieszka Holland czy Michała Kwiecińskiego. Zagrała nawet w kilku produkcjach bollywoodzkich. Niewielu wie, że Kajra w 2013 roku zdobyła mistrzowski tytuł podczas Mistrzostw Polski Aktorów w Pływaniu.

Polscy widzowie mogą kojarzyć Kajrę z ról w takich serialach jak: "M jak miłość", "Hotel 52", "Prawo Agaty”, "Komisarz Alex", "Chichot losu" czy "Na noże". Występy na scenie u boku męża, Sławomira Zapały to jej żywioł. Para bardzo dużo razem koncertuje.

Ich wspólna historia zaczęła się w... Stanach Zjednoczonych.

Pracowałam jako kelnerka. Gdy Sławomir pierwszy raz mnie zobaczył, nie wiedział, że jestem Polką i zaczął mówić do mnie po hiszpańsku. W odpowiedzi podałam mu ruskie pierogi! Wtedy zorientował się, że jestem z Polski - wyznała Magdalena Kajrowicz w rozmowie z tygodnikiem "Na żywo".

Kajra idzie jak burza w 12. edycji "Tańca z Gwiazdami". Sięgnie po Kryształową Kulę?

Tańca z Gwiazdami

Magdalena Kajrowicz-Zapała jesienią 2021 r. zadebiutowała na parkiecie "Tańca z Gwiazdami". Aktorka i wokalistka w parze z Rafałem Maserakiem idzie w programie jak burza. W półfinale pokonała córkę Anny Przybylskiej, Oliwię Bieniuk i już 25 października powalczy o zwycięstwo. Jej tanecznym przeciwnikiem będzie Piotr Mróz, który z Hanną Żudziewicz. również chce wygrać.

Czy Kajra sięgnie po Kryształową Kulę? Piszcie w komentarzach.

W galerii możecie sprawdzić, jak Kajra wyglądała jeszcze kilka lat temu! Bardzo się zmieniła?

WRÓĆ DO PROGRAMU TV

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Jak działają oszuści - fałszywe SMS "od najbliższych"

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn