"Taniec z gwiazdami". Marcin Hakiel odpowiada na pytanie o orientację seksualną. "Czy jest Pan gejem?"

Marcin Hakiel zdecydował się na odważny krok po rozstaniu z Katarzyną Cichopek. Tancerz po raz pierwszy zorganizował na swoim Instagramie serię pytań i odpowiedzi. Fani dopytywali go o różne prywatne szczegóły. Internauci zapytali m.in. o orientację seksualną Hakiela!

Multimedia

Rozstanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel poinformowali niedawno w mediach o tym, że się rozstają. Nikt nie spodziewał się, że wieloletni związek może mieć problemy. Od samego początku, czyli wygrania "Tańca z gwiazdami", ta dwójka była w stanie zrozumieć się bez słów. Przyglądając się ich aktywności w mediach społecznościowych i wspólnym zdjęciom na branżowych wydarzeniach, nie można było zauważyć, że para nie dogaduje się. Jak widać, rzeczywistość wyglądała jednak inaczej.

Przed weekendem ogłosiła rozstanie. Teraz wraca z uśmiechem na ustachZobacz więcej

Marcin Hakiel o swojej orientacji seksualnej

Marcin Hakiel zaskoczył swoich fanów. Od momentu ogłoszenia rozstania z Katarzyną Cichopek stał się bardzo aktywny w mediach społecznościowych. To właśnie tam pokazał efekty swojej zdumiewającej metamorfozy. Nie był to jednak koniec niespodzianek. Niedawno tancerz po raz pierwszy, od kiedy prowadzi swoje konto na Instagramie, zdecydował się otworzyć przed internautami i dać im wolną rękę. Tak obserwatorzy mieli możliwość zadania pytań Hakielowi. W kontekście ostatnich wydarzeń związanych z jego życiem prywatnym było to bardzo odważne posunięcie.

Ogłosił z żoną rozstanie i pochwalił się nowym kolorem włosów. Skąd ta zmiana?Zobacz więcej

Jeden z jego obserwatorów postanowił dowiedzieć się, co Hakiel powie o swojej orientacji seksualnej. Być może razem z innymi fanami szukał w ten sposób rozwiązania na pytanie o przyczynę rozpadu małżeństwa celebrytów. I tak podczas Q&A pojawiło się pytanie:

Czy jest Pan gejem?

Marcin Hakiel nie próbował wymigać się od pytania. Bez żadnych kombinacji odpowiedział "Nie".

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×