"Taniec z gwiazdami". Marcin Hakiel zastąpi Andrzeja Piasecznego?! Otrzymał kuszącą propozycję, od której wymiguje się wiekiem!

Magdalena Bohdanowicz
Magdalena Bohdanowicz
fot. AKPA / Niemiec, Podlewski
fot. AKPA / Niemiec, Podlewski
Stacja Polsat, jako jeden z trzech największych nadawców w Polsce, doskonale wie co zrobić, aby o ich programach było głośno. Jednym z najgorętszych nazwisk ostatnich tygodni jest Marcin Hakiel. Pomysł ściągnięcia tancerza do programu, w którym kiełkowało uczucie między nim, a wkrótce byłą żoną Katarzyną Cichopek, brzmi jak strzał w dziesiątkę. Pytanie tylko, w jakiej roli miałby się pojawić - uczestnika czy jurora?

Rozstanie katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela

Marcin Hakiel to ostatnio jedno z najgorętszych nazwisk w polskim show-biznesie. Odkąd w marcu ogłosił rozstanie z Katarzyną Cichopek, jest na celowniku mediów, a paparazzi śledzą każdy jego krok. Pod lupą jest nie tylko życie prywatne tancerza, ale także jego kariera.

Marcin Hakiel zastąpi Andrzeja Piasecznego w "Tańcu z gwiazdami"?!

Tańcu z gwiazdami

Stacja Polsat, która przejęła od TVN format programu "Taniec z gwiazdami" dba, aby o jej produkcjach było głośno i w tym celu sięga zawsze po głośne nazwiska z branży. Jednym z najgłośniejszych jest Hakiel, który od tygodni nie schodzi z pierwszych stron gazet. Ponadto, to właśnie w programie "Taniec z gwiazdami" zaczęła się historia miłości Marcina Hakiela i Katarzyny Cichopek, która trwała blisko dwie dekady.

Polsat złoży Marcinowi Hakielowi gwiazdorską propozycję?

Nic więc dziwnego, że stacja wystosowała zaproszenie do udziału w programie, donosi "Super Express". Nie spotkało się ono jednak z natychmiastową akceptacją tancerza. Przeciwnie - Marcin Hakiel nie umie sobie wyobrazić siebie na parkiecie!

Ja mam swoje lata, miałem też kontuzję pleców. Chociaż wiem, że niektórzy tancerze są starsi ode mnie, ale są może młodsi duchem. Podziwiam niektórych, że dają radę. To nie jest tylko program telewizyjny, to jest ciężka praca, to jest wiele godzin na sali tanecznej z gwiazdą, żeby to dobrze przygotować - cytuje słowa tancerza serwis Plejada.pl.

Portal SE.pl zaznacza jednak, że odmowa i wieść, jakoby widzowie nie mieli szans oglądać tancerza w kolejnej edycji tanecznego show, są przesadzone. Serwis dotarł do informatorów utrzymujących, iż stacji Polsat zależy na osobie Marcina Hakiela na tyle, że niewykluczona jest iście gwiazdorska propozycja. Mowa o posadzie jurora w programie - portal sugeruje, że Hakiel mógłby zastąpić w tej roli Andrzeja Piasecznego.

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

od 7 lat
Wideo

echodnia Drugi dzień na planie Ojca Mateusza

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn