"Taniec z gwiazdami". Marcin Hakiel zdradził, czy tęskni za Katarzyną Cichopek. Wyznał, dlaczego opublikował ślubną fotografię

Magdalena Bohdanowicz
Magdalena Bohdanowicz
Marcin Hakiel od momentu rozstania z Katarzyną Cichopek jest nad wyraz aktywny w mediach społecznościowych. Tancerz chętnie urządza tzw. Q&A, czyli cykl w którym internauci mogą mu zadawać pytania. W najnowszym pokusił się o wyznanie, jak sobie radzi z rozpadem relacji i czy tęskni za żoną. Wyjaśnił również przyczyny publikacji zdjęcia, które nieco zmyliło fanów.

Marcin Hakiel wyznał czy tęskni za Katarzyną Cichopek

Marcin Hakiel od momentu, gdy wraz z Katarzyną Cichopek opublikowali na Instagramie jednogłośnie brzmiące oświadczenia o rozstaniu, jest na celowniku mediów. Nic dziwnego - dla fanów pary informacja była niczym grom z nieba - nie mogli uwierzyć, że modelowe wręcz małżeństwo będzie się rozwodzić.. Tancerz regularnie dolewa oliwy do ognia, urządzając na swoim Instagramie cykl otwartych pytań.

Wyznania Marcina Hakiela

Marcin Hakiel, który za sprawą programu "Taniec z gwiazdami" zdobył sporą popularność oraz serce Katarzyny Cichopek chętnie uzewnętrznia się przed internautami, odpowiadając niekiedy nawet i na intymne, można by rzecz, pytania. Nie bał się odpowiadać o pytania o orientację seksualną czy przyznać do nostalgicznych rozmyślań.

W najnowszym cyklu jeden z internautów postanowił zapytać tancerza, czy nie tęskni za żoną. Pytanie ma o tyle sens, że Hakiel ostatnio podzielił się prywatnym zdjęciem ślubnym.

Tęsknisz za Kasią? - padło pytanie.

Już nie - odparł krótko tancerz.

Zdecydował się również odpowiedzieć na pytanie, *"jak pozbierać się po rozstaniu?"

Polecam przepracować sytuację ze specjalistą, zaakceptować ból i iść dalej. Ja tak robię - napisał, dodając uśmiechniętą emotikonę.

Tancerz zdradził również, dlaczego opublikował niedawno ślubną fotografię.

Rozumiem, że może to być tak odbierane, ale ja tak czułem i potrzebowałem. To rodzaj pożegnania - napisał Marcin Hakiel.

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Jak działają oszuści - fałszywe SMS "od najbliższych"

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn