"Taniec z gwiazdami". Oliwia Bieniuk w ogniu krytyki po 2. odcinku show. Jurorzy bezlitośni wobec młodziutkiej celebrytki!

Tematem przewodnim popisów drugiego odcinka 12. edycji "Tańca z gwiazdami" była miłość. Oliwii Bieniuk i jej partnerowi Michałowi Bartkiewiczowi nie poszło najlepiej. Para zdobyła jedynie 19 punktów. Jurorzy nie oszczędzili córce Anny Przybylskiej ostrych słów krytyki.

Multimedia

Oliwia Bieniuk "Taniec z gwiazdami"

W drugim odcinku tanecznego hitu Polsatu Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz zatańczyli quickstep, który bardzo spodobał się widzom, ale nie zyskał uznania jury. Krytyczna opinię wyraziła m.in. Iwona Pavlovic.

Tancerka podsumowała występ pary w bezceremonialny sposób:

Błąd za błędem błąd pogania.

Kulisy pierwszego odcinka 12. edycji „Tańca z gwiazdami”. Tego nie zobaczyliśmy w telewizji! Zobacz zdjęcia!Zobacz więcej

Michał Malitowski przedstawił swoje stanowisko w łagodniejszych słowach:

Trochę się pogubiliście. Zdecydowanie wolę ciebie w tańcach latynoamerykańskich.

Wypowiedź Andrzeja Piasecznego zabrzmiała nieco protekcjonalnie i groźnie:

Oliwia, dziecko, ktoś kiedyś powiedział, że ziemia jest święta pod stopami tancerza. Troszeczkę na własną świętość musisz jeszcze popracować. Przynajmniej jeśli chodzi o te dzisiejsze zmagania. Jest metoda kija i marchewki, to była marchewka i musi być trochę kija.

Oliwia Bieniuk jeszcze bardziej zmysłowa jako "Night Lover"!Zobacz więcej

Natomiast Andrzej Grabowski właściwie zarzucił celebrytce, że jest... znana:

Otworzyłem Internet rano – tam Oliwia Bieniuk, pojechałem na stację benzynową, a tam Oliwia Bieniuk w kolorowej prasie. Potem otworzyłem lodów… Potem chciałem zobaczyć, co tam w polityce, a tam Oliwia Bieniuk. Nie będę mówić tego o lodówce, co Michał podpowiada.

Czy Waszym zdaniem Oliwia Bieniuk zasłużyła na tak ostre słowa?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • W odc. 1 Pani Pavlovic powiedziała, że Oliwia ma talent taneczny (gość)

    tymczasem większy talent do tańca ma jednak Kinga Sawczuk. Widać to zwłaszcza po drugim odcinku. W występie Oliwii i Michała było trochę za dużo zamieszania. I może to sprawiło, że taniec nie do końca wyszedł jak powinien. Oliwia wyglądała bardzo ładnie. Najlepszy kostium uczestniczki w odcinku. Równocześnie jednak za dużo tam było rekwizytów i animacji komputerowych. Im mniej tych animacji tym lepiej, bo nie pozwalają się skupić na tańcu. Jedyne miejsce gdzie są one w pełni ok. to plansze z hasłem przewodnim odcinka przed każdym tańcem. Ku mojemu zaskoczeniu i drobnemu rozczarowaniu zapomniano nałożyć tę animację z hasłem "miłość" przed tańcem Izy i Stefano. Szkoda, bo akurat do rumby, którą tańczyli to bardzo pasuje. Akurat oprawa scenograficzna ich tańca najbardziej mnie urzekła. Te minimalistyczne, białe szarfy zrobiły cudny klimat.

    07.09.2021 23:54

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×