"Taniec z gwiazdami". Oliwia Bieniuk w ogniu krytyki po 2. odcinku show. Jurorzy bezlitośni wobec młodziutkiej celebrytki!

Redakcja Telemagazyn
Redakcja Telemagazyn
"Taniec z gwiazdami". Oliwia Bieniuk w ogniu krytyki po 2. odcinku show. Jurorzy bezlitośni wobec młodziutkiej celebrytki!
"Taniec z gwiazdami". Oliwia Bieniuk w ogniu krytyki po 2. odcinku show. Jurorzy bezlitośni wobec młodziutkiej celebrytki!
Tematem przewodnim popisów drugiego odcinka 12. edycji "Tańca z gwiazdami" była miłość. Oliwii Bieniuk i jej partnerowi Michałowi Bartkiewiczowi nie poszło najlepiej. Para zdobyła jedynie 19 punktów. Jurorzy nie oszczędzili córce Anny Przybylskiej ostrych słów krytyki.

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk

W drugim odcinku tanecznego hitu Polsatu Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz zatańczyli quickstep, który bardzo spodobał się widzom, ale nie zyskał uznania jury. Krytyczna opinię wyraziła m.in. Iwona Pavlovic.

Tancerka podsumowała występ pary w bezceremonialny sposób:

Błąd za błędem błąd pogania.

Michał Malitowski przedstawił swoje stanowisko w łagodniejszych słowach:

Trochę się pogubiliście. Zdecydowanie wolę ciebie w tańcach latynoamerykańskich.

Wypowiedź Andrzeja Piasecznego zabrzmiała nieco protekcjonalnie i groźnie:

Oliwia, dziecko, ktoś kiedyś powiedział, że ziemia jest święta pod stopami tancerza. Troszeczkę na własną świętość musisz jeszcze popracować. Przynajmniej jeśli chodzi o te dzisiejsze zmagania. Jest metoda kija i marchewki, to była marchewka i musi być trochę kija.

Natomiast Andrzej Grabowski właściwie zarzucił celebrytce, że jest... znana:

Otworzyłem Internet rano – tam Oliwia Bieniuk, pojechałem na stację benzynową, a tam Oliwia Bieniuk w kolorowej prasie. Potem otworzyłem lodów… Potem chciałem zobaczyć, co tam w polityce, a tam Oliwia Bieniuk. Nie będę mówić tego o lodówce, co Michał podpowiada.

Czy Waszym zdaniem Oliwia Bieniuk zasłużyła na tak ostre słowa?

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Jak działają oszuści - fałszywe SMS "od najbliższych"

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn