"Taniec z gwiazdami". Oliwia Bieniuk wspomina pracę na planie filmu o Annie Przybylskiej. "To było dla mnie duże przeżycie"

Oliwia Bieniuk to córka zmarłej aktorki Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. Osiem lat po śmierci Anny Przybylskiej ruszyły prace nad filmem dokumentalnym o aktorce. Jej córka, podobnie jak pozostali bliscy i przyjaciele zmarłej aktorki, była zaangażowana w projekt. W wywiadzie wyznała, jak dużym przeżyciem było dla niej wystąpienie przed kamerą i udział w dokumencie o jej matce.

Multimedia

Oliwia Bieniuk wspomina pracę nad filmem dokumentalnym o Annie Przybylskiej

Oliwia Bieniuk jest córką zmarłej w 2014 r. po przegranej walce z nowotworem Anny Przybylskiej i wdowca po niej, Jarosława Bieniuka. Mająca dwóch braci, Szymona i Jasia niespełna 20-letnia Oliwia powoli idzie w ślady sławnej mamy. Występuje przed kamerami, bierze udział w sesjach zdjęciowych, a widzowie mogli oglądać jej taneczne popisy w programie "Taniec z gwiazdami.

O Oliwii mówi się jednak ostatnimi czasy głównie w kontekście filmu dokumentalnego poświęconego Annie Przybylskiej. Realizacją zajęła się Telewizja Polska, która planuje premierę w rocznicę odejścia kochanej przez miliony widzów aktorki. Prace nad filmem trwają już jakiś czas - na początku 2022 r. Jarosław Bieniuk podzielił się z obserwatorami zwiastunem dokumentu.

Kiedyś była obiektem kpin i niewybrednych uwag. Dziś uchodzi za ikonę! Zobacz, jak zmieniał się jej stylZobacz więcej

Oliwia Bieniuk wspomina pracę przy dokumencie o Annie Przybylskiej

Choć od odejścia minęła blisko dekada, pamięć o Annie Przybylskiej jest wciąż żywa. Rodzina i Telewizja Polska postanowiła ją uhonorować dokumentem, w którego powstawanie zaangażowano wszystkich bliskich i przyjaciół zmarłej aktorki. W rozmowie z "Faktem" Oliwia Bieniuk otworzyła się na temat pracy przy filmie dokumentalnym.

Każdy członek rodziny bierze udział w dokumencie o mojej mamie oraz przyjaciele najbliżsi mamy. Ja również. To było dla mnie duże przeżycie. Nie mogę zdradzić szczegółów, co się znajdzie w filmie, ale jeśli chodzi o mój wywiad i odczucia z nim związane to na początku się stresowałam. To jednak intymny temat, na który można rozmawiać z przyjaciółką. Przed kamerami jest to trudniejsze. To ciężki temat - cytuje jej słowa prasa.

Córka zmarłej aktorki przyznaje, że stres towarzyszył jej podczas realizacji zdjęć. - Na szczęście po stresie poszło z górki i emocje mi puściły. Myślę, że opowieść o mojej mamie to ważny dokument dla wielu osób. Będzie piękną pamiątką, która przybliży postać mojej mamy - powiedziała Bieniuk.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×