"Taniec z gwiazdami". Oni powinni zawalczyć o Kryształową Kulę! Marta Manowska, Doda, Teresa Werner, Krzysztof Rutkowski, Edward Miszczak, Katarzyna Dowbor, Magda Gessler

Coraz bliżej do kolejnej edycji programu "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Zaczyna się tradycyjne obstawianie: kogo ujrzymy na parkiecie? Kto spróbuje swoich sił w show Polsatu? W oczekiwaniu na listę gwiazd, które tanecznym krokiem sięgną po Kryształową Kulę, przedstawiamy subiektywny wybór dokonany przez redakcję Telemagazyn.pl. Kto naszym zdaniem powinien wystąpić w programie? Dowiedź się tego z naszej galerii!

Multimedia

"Taniec z gwiazdami" - kiedy kolejna edycja

Lato dopiero się rozkręca, ale my już szykujemy się na jesień. Wówczas powróci na antenę Polsatu jeden z najbardziej widowiskowych show w telewizji - "Taniec z Gwiazdami". Do tej pory program doczekał się aż 25. edycji. Przed produkcją nie lada wyzwanie: muszą skompletować interesującą dla widzów listę uczestników. Bez najgłośniejszych nazwisk w polskim show-biznesie nie będzie tzw. efektu wow. Co najwyżej - dźwięk wypuszczanego z balonika powietrza. Pierwsze przecieki dotyczące uczestników sugerują, że może być naprawdę ciekawie.

Pierwszy uczestnik "Tańca z gwiazdami" jest już znany? "Negocjowali z nim ostro"Zobacz więcej

"Taniec z gwiazdami" - subiektywny wybór redakcji Telemagazyn.pl

Jednak jak wiadomo, zadowolenie widza, czyli skompletowanie interesującej listy uczestników, nie jest takie proste. Sprawy nie ułatwia fakt, że część najgłośniejszych nazwisk w branży już miało okazję zawalczyć o Kryształową Kulę. Kogo więc można zaprosić? Bez obaw: w polskim show-biznesie gwiazd i gwiazdeczek nie brakuje.

Redakcja Telemagazyn.pl postanowiła wyjść kolegom z branży naprzeciw i przygotować listę gwiazd, które chętnie byśmy zobaczyli na parkiecie tanecznego show stacji Polsat. Doda, Magda Gessler, Teresa Werner, Karol Strasburger, Dagmara Kaźmierska, Krzysztof Rutkowski - to tylko część naszych faworytów.

Sprawdź w galerii pełną listę kandydatów do programu wybranych przed redaktorów Telemagazyn.pl!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Kuracjusze spotkali się z Jadwigą Szwebs-Kostkiewicz i Haliną Jaksą. Dlaczego telewizja tego nie pokazała?Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
 • z tych proponowanych osób potwierdziła się jak dotąd jedna (gość)

  1. Marcin Hakiel mógłby wrócić jako tancerz, ale podobno nie chce; 2. Marta Manowska jest dość znana, ale pracuje w konkurencyjnej stacji więc raczej odpada; 3. uczestniczka Sanatorium miłości to nie gwiazda. To byłby kiepski żart.; 4. Antek Królikowski był w 1. edycji Polsatu - przydałoby się piszącym lepsze rozeznanie w temacie; 5. Bohaterka pr. Królowe życia to kolejna nie-gwiazda; 6. Podobnie z bohaterem tego samego pr. Następna nie-gwiazda. 7. Żona swojego męża to też nie gwiazda. 8.Teresa Werner to zbyt niszowa postać. 9.Krzysztofa Rutkowskiego potwierdzono. No cóż...; 10. Małgorzata Rozenek pracuje w konkurencyjnej stacji więc raczej też odpada.; 11. Pan Karol- czemu nie, byłoby ciekawie.; 12. Katarzyna Dowbor - tak samo; 13. Mikołaj Roznerski - tak, byłoby fajnie; 14. Maria Dębska - też, najlepsze są osoby z osiągnięciami; 15. Po co pisać Kasię Cichopek skoro była i wygrała? Dla sensacji? No chyba, że zrobiono by edycję mistrzów. Ale ta nowa taką nie będzie. 16. Michał Wiśniewski - tak, ale raczej się nie pojawi bo wielokrotnie już odmawiał; 17. Uczestnik pr. Googlebox to nie gwiazda; 18. Doda miała chyba kiedyś jakieś problemy z kręgosłupem więc raczej nie wystąpi.; 19. Pani Magda to konkurencyjna stacja więc raczej też nie; 20. Edward Miszczak ma podobno od nowego roku zostać dyr. programowym Polsatu więc może byłoby to ciekawe wejście do stacji. Podobno nowa edycja tzg szykowana jest na 12 gwiazd. Z tych podanych tutaj realne jest może jakieś 5. Może lepiej byłoby zrobić edycję na 10 lub nawet 8 gwiazd ale mocnych.

  04.07.2022 12:52
 • Mary Reel (gość)

  𝐙𝐚𝐫𝐚𝐛𝐢𝐚𝐦 𝐧𝐚𝐰𝐞𝐭 𝟗𝟎 𝐝𝐨𝐥𝐚𝐫ó𝐰 𝐳𝐚 𝐠𝐨𝐝𝐳𝐢𝐧ę 𝐩𝐫𝐚𝐜𝐲 𝐰 𝐝𝐨𝐦𝐮. 𝐌𝐨𝐣𝐚 𝐡𝐢𝐬𝐭𝐨𝐫𝐢𝐚 𝐣𝐞𝐬𝐭 𝐭𝐚𝐤𝐚, ż𝐞 ​​𝐫𝐳𝐮𝐜𝐢ł𝐞𝐦 𝐩𝐫𝐚𝐜ę 𝐰 𝐖𝐚𝐥𝐦𝐚𝐫𝐭, 𝗮𝗯𝘆 𝗽𝗿𝗮𝗰𝗼𝘄𝗮ć 𝗼𝗻𝗹𝗶𝗻𝗲 𝗶 𝗽𝗿𝘇𝘆 𝗼𝗱𝗿𝗼𝗯𝗶𝗻𝗶𝗲 𝘄𝘆𝘀𝗶ł𝗸𝘂 ł𝗮𝘁𝘄𝗼 𝘇𝗮𝗿𝗼𝗯𝗶ł𝗲𝗺 𝗼𝗸𝗼ł𝗼 𝟰𝟬 𝗱𝗼 𝟴𝟲 𝗨𝗦𝗗… 𝑲𝒕𝒐ś 𝒃𝒚ł 𝒅𝒍𝒂 𝒎𝒏𝒊𝒆 𝒅𝒐𝒃𝒓𝒚, 𝒅𝒛𝒊𝒆𝒍ą𝒄 𝒔𝒊ę 𝒛𝒆 𝒎𝒏ą 𝒕ą 𝒔𝒕𝒓𝒐𝒏ą, 𝒘𝒊ę𝒄 𝒕𝒆𝒓𝒂𝒛 𝒎𝒂𝒎 𝒏𝒂𝒅𝒛𝒊𝒆𝒋ę, ż𝒆 𝒎ó𝒈ł𝒃𝒚𝒎 𝒑𝒐𝒎ó𝒄 𝒌𝒐𝒎𝒖ś 𝒊𝒏𝒏𝒆𝒎𝒖 𝒕𝒂𝒎, 𝒖𝒅𝒐𝒔𝒕ę𝒑𝒏𝒊𝒂𝒋ą𝒄 𝒕ę ​​𝒘𝒊𝒕𝒓𝒚𝒏ę...

  𝑺𝒑𝒓ó𝒃𝒖𝒋, 𝒏𝒊𝒆 𝒑𝒐ż𝒂ł𝒖𝒋𝒆𝒔𝒛!........................𝐥­𝐢­𝐯­𝐞­𝐣­𝐨­𝐛­𝟐­𝟒­𝟕.𝐜­𝐨­𝐦

  15.06.2022 00:29
 • Gość (gość)

  Marcin Hakiel jako tancerz jak najbardziej, ale na pewno nie jako gwiazda (z założenia - amator/ka). Antoni Królikowski brał już udział w pierwszej edycji Polsatu, ale najwidoczniej osoby tworzące ranking nie oglądały wtedy tego programu. Monika Janowska? Nie róbmy kolejnej edycji z żonami czy córkami gwiazd zamiast faktycznych gwiazd. A uczestników programów takich jak „Sanatorium miłości”, ,,Królowe życia” czy ,,Gogglebox. przed telewizorem” też trudno nazwać gwiazdami.

  14.06.2022 20:08

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×