"Taniec z gwiazdami". Prokuratura poznała wyniki sekcji zwłok Żory Korolyova. Zostaną ujawnione?

Wciąż trudno pogodzić się ze śmiercią Żory Korolyova. 34-letni tancerz przez lata był jednym z filarów programu "Taniec z gwiazdami". Jego rodzina i znajomi wciąż nie mogą uwierzyć, że już go z nami nie ma...

Multimedia

Prokuratura poznała wyniki sekcji zwłok Żory Korolyova. Zostaną ujawnione?

Śmierć Żory Korolyova wstrząsnęła wszystkimi. Nikt się nie spodziewał, że tancerz znany z "Tańca z gwiazdami" odejdzie od nas tak wcześnie.

Przypomnijmy, że Żora Korolyov zmarł 21 grudnia 2021 roku. O jego śmierci poinformowała partnerka tancerza, Ewelina Bator. 34-latek zasłabł we własnym domu i nie udało się go uratować. Według nieoficjalnych informacji, przyczyną śmierci było zapalenie mięśnia sercowego.

11-letnia Sonia żegna ojca wzruszającymi słowamiZobacz więcej

Teraz, jak informuje "Super Express", prokuratura poznała wyniki sekcji zwłok Żory Korolyova. Na razie jednak nie zostaną one przekazane opinii publicznej. Jak tłumaczy rzeczniczka prasowa Prokuratury Okręgowej w Warszawie, Aleksandra Skrzyniarz:

Informuję, że prokuratura dysponuje wstępnymi wynikami przeprowadzonej sekcji zwłok. Dobro postępowania, jak również rodziny zmarłego nie pozwala na ich przedstawienie. Wskazuję przy tym, że prokuratura oczekuje na ostateczną opinię sądowo-lekarską, dotyczącą przyczyny zgonu pokrzywdzonego.

Pogrzeb Żory Korolyova odbędzie się 5 stycznia 2022 roku w Warszawie.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • nie widziałam całej tegorocznej Gali Mistrzów Sportu, ale chyba tym razem nie było w niej wspomnienia zmarłych ludzi sportu (gość)

    Trochę to dziwne. Szkoda, bo powinno to być. A w tym gronie i Żora. Bo taniec to sztuka, ale i sport.

    11.01.2022 13:45

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×