"Taniec z gwiazdami". Qczaj potwierdza swój udział w "Dancing with the stars"! [ZDJĘCIA]

Kamila Glińska
Kamila Glińska
fot. Sylwia Dąbrowa
fot. Sylwia Dąbrowa
Znany trener fitness potwierdza: Daniel Józek Qczaj zatańcuje w "Tańcu z gwiazdami"! Jak poradzi sobie na parkiecie? Kto będzie jego partnerką?

Qczaj w "Tańcu z gwiazdami"

Daniel Kuczaj, znany bardziej jako Qczaj potwierdził swój udział w programie "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami"! Nowa edycja już wiosną 2019 roku!

Qczaj umieścił w mediach społecznościowych zdjęcie z lampą podobną do tej, w której zaklęty był Dżin w bajce "Aladyn" i napisał:

...dobra Dżinie, to ja mam ino jedno życzenie:
Coby mnie walc nie rozjechał a jak już pójdę w tango to porządnie...????
Ukochanki moje, sam chciałem Wam o tym powiedzieć, ale że portale mnie wyprzedziły????????‍♂️... to nie będę udawał, że nic nie wiem jak i tak grzebiecie już w necie ????????.
Tak, Daniel Józek Qczaj zatańcuje w „Tańcu z gwiazdami” ????❤️
Ten rok to był jeden wielki szok...ale na ten temat powiem gdy myśli zbiorę... A póki co ja trę lampę a Wam niech się spełniają życzenia☺️
Kruca fuks! Walcz o swoje - ja Ci mówię, że warto #inowytrwaj
Aaaa i Ukochuje z Omanu
Daniel Józek Qczaj - tańczący kołcz rzyci

Przypomnijmy, że jak dotąd znane było tylko jedno nazwisko uczestnika wiosennej edycji "Tańca z gwiazdami". Pierwszą potwierdzoną gwiazdą był Jakub Kucner - Mister Polski 2017.

Kim jest Qczaj - Daniel Kuczaj?

Daniel Kuczaj pochodzi z Ludźmierza na Podhalu. Rodowity góral robi karierę jako trener fitness. Wcześniej próbował swych sił jako aktor w Teatrze Buffo. Przez moment był też fryzjerem. W końcu wygrała jego miłość do siłowni. Motywuje Polki do treningów, ale także powtarza im, by wierzyły w siebie. Zależy mu, by nie pozwalały się źle traktować. Niestety opiera te rady na własnych trudnych doświadczeniach rodzinnych.

Jakub Kucner o "Tańcu z gwiazdami"

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

[facebook]https://facebook.com/telemagazynpl?tabs=;strona[/facebook]

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Jak działają oszuści - fałszywe SMS "od najbliższych"

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn