"Taniec z Gwiazdami". Rafał Maserak odchodzi z programu? Partnerce tancerza puściły nerwy po kolejnej przegranej

Rafał Maserak to jeden z największych pechowców "Tańca z Gwiazdami". Tylko dwa razy sięgnął po Kryształową Kulę, choć wystąpił już w 23 edycjach tanecznego show. Jego partnerka, Małgorzata Lis nie jest z tego powodu zadowolona. Po finale 12. edycji miała powiedzieć, że nie pozwoli więcej na takie upokorzenia.

Multimedia

Rafał Maserak jest związany z programem "Taniec z Gwiazdami" od samego początku. Kiedy program był emitowany na antenie TVN, Maserak triumfował dwa razy: z Anną Muchą i Julią Kamińską. W Polsacie już cztery razy docierał do finału. Wydawało się, że z Magdaleną "Kajrą" Kajrowicz przełamie złą passę, ale i tym razem nie udało mu sięgnąć po Kryształową Kulę.

Wiktoria Gąsiewska przyłapana z Jakubem Lipowskim po finale "Tańca z Gwiazdami". Przybity Adam Zdrójkowski komentuje sprawęZobacz więcej

Rafał Maserak ma syndrom srebrnego medalu, a to nie podoba się jego partnerce, Magdalenie Lis - tak przynajmniej twierdzi Plotek.pl, który donosi, że ukochanej tancerza puściły nerwy po finale 12. edycji "Tańca z Gwiazdami".

Po ogłoszeniu wyniku swojego rozgoryczenia nie kryła partnerka Rafała Maseraka, Gosia. Od razu zapowiedziała wszem wobec, że to już ostatnia edycja z udziałem Rafała, bo nie pozwoli mu więcej "na takie upokorzenia - twierdzi informator Plotka.

Czy Rafał Maserak naprawdę rozważa odejście z programu?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • P s (gość)

  Abo oceniamy gwiazdy bo maserak jest tylko nauczycielem to nie on miał wygrać i skanczcie piepszyc ze miał wygrać

  31.10.2021 07:32
 • Danka (gość)

  Maserak super tańczy ale niestety oceniamy "gwiazdy". Powinna być ocena jurorów, decydującą o wygraniu głównej nagrody i nagroda publiczności. Po co to jury bierze kasę jak i tak w finale ich głosy nie liczą się!?

  31.10.2021 02:26
 • Darek Sierszecki (gość)

  On nie umie przegrywać

  30.10.2021 19:01
 • Sylwester (gość)

  Jakby tańczył z córką już prawie św. Anny Przybylskiej,to by wygrał na pewno.

  30.10.2021 14:19
 • Dupajh (gość)

  Hala

  29.10.2021 19:42
 • Dorota (gość)

  Maserak jest mistrzem w tańcu i powinien wygrać ta edycję bezdyskusyjnie

  29.10.2021 19:03
 • Bibi (gość)

  Tak, on na parkiecie wszystkich deklasuje...

  29.10.2021 18:37
 • Prawda (gość)

  Bardzo lubię patrzeć na taniec Maseraka. Kiedy trzeba elegancki, kiedy trzeba urwisowaty lub wręcz zabawny. Żaden amator nie dorówna jego sztuce

  29.10.2021 17:16
 • emerytka (gość)

  Wydaje mi się mimo wszystko,że Kajra i Maserak byli lepsi a ocena...to tylko złośliwość ludzi...oceny jurry powinny decydować.Pozdrawiam.

  29.10.2021 11:24
 • Jaaa (gość)

  Głąby to do WAS! Nie amatorów rzecz jasna

  29.10.2021 08:03
 • Jaa (gość)

  Oceniani są głąby amatorzy , a nie tancerze!!!!

  29.10.2021 08:02
 • Ala (gość)

  Szkoda, ze nie wygrał. To mistrz jakich mało! Uwielbiam jego i Stefano! Obaj dodają wartości

  28.10.2021 22:36
 • Antonina (gość)

  Rafal jest najlepszy! Dobrze, ze nie wszyscy go lubią bo takie postacie są mdłe - ale jest najlepszy. Taniec bez niego to nie taniec. Brakuje już Tomka i Janka. Zostali młodsi i bez charyzmy

  28.10.2021 22:34
 • GośćNajwyż (gość)

  Najwyższy czas aby Maserak odszedł z programu o co oni się obrażają bo Kajra nie wygrała.Decyzja widzów była słuszna że wygrał Mróz a nie ta cała Kajra

  28.10.2021 21:53
 • Iwona (gość)

  Maserak jest nie lubiany i powinien odejść a gdzie jest powiedziane że ciągle ma wygrywać

  28.10.2021 21:24
 • Byłoby to nawet zrozumiałe gdyby Rafał zakończył udział w TzG na tym sezonie. (gość)

  W końcu to jubileuszowa 25 edycja. Ładne domknięcie. Zresztą przez moment można było nawet pomyśleć, że to ostatnia transza w ogóle. Nie zdziwiłoby mnie też gdyby ta edycja była ostatnią ze Stefano Terrazzino. On często robi sobie przerwy od tzg i to jest dobre. A Rafał nie. Traktuje to chyba trochę jak niemal etatową pracę. A szkoda, bo może przerwa byłaby dobrym posunięciem. Tak jak obecność Rafała w edycjach Polsatu jest normą, tak w przypadku Stefano mam wrażenie, że był on w programie teraz głównie na prośbę produkcji, bo to jubileuszowa odsłona show itp. itd. Co będzie dalej to dopiero się okaże. Tak czy inaczej tę edycję oglądało się głównie właśnie dla tancerzy. Rafał wygrał 2 razy, ale i tak jest w gronie nielicznych, którzy wygrali więcej niż raz. Większości tancerzy udało się to tylko jednokrotnie. Ewenementem jest tu tylko Stefano, który nie dość, że jest rekordzistą (słusznym zresztą) z 4 wygranymi to jeszcze tylko on wygrywał i w TVN i w Polsacie. Pozostali tryumfowali tylko w jednej z tych dwóch stacji. Bo tak: Jan Kliment - 3 wygrane w Polsacie, Rafał Maserak - 2 wygrane w TVN, Kamila Kajak - 2 wygrane w TVN i Hanna Żudziewicz - 2 wygrane w Polsacie. A tylko Stefano Terrazzino ma 2 wygrane w TVN i 2 w Polsacie. Możliwe, że Stef też zakończy swój udział w Tzg na tej edycji albo przynajmniej zrobi sobie od niego przerwę. Nie byłoby w tym nic dziwnego zwłaszcza, że pracuje nad kolejną książką. Tym razem o Sycylii. Już nie mogę się doczekać choć pewnie jeszcze to potrwa, tak jak było z tą pierwszą. Pracowano nad nią kilka lat, a sugerowano jej powstanie jeszcze wcześniej. Ale wreszcie jest i jest świetna. Warta tak długiej pracy. I jako czytelniczka powiem, że warto było czekać. ;)

  27.10.2021 16:47

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×