"Taniec z gwiazdami". Tak się zmieniało jury programu. Rekordzistka spędziła w nim 25. edycji, a niektórzy utrzymali się raptem przez jedną. Pamiętacie wszystkich jurorów?

"Taniec z gwiazdami" już od kilkunastu lat pozostaje jednym z najpopularniejszych tanecznych programów w historii polskiej telewizji. Przez wszystkie 25. edycji uwaga widzów była skupiona nie tylko na tanecznych popisach celebrytów, ale także na oceniających ich występy jurorach, którzy niekiedy byli bardziej znani od uczestników programu. Pokazujemy, jak na przestrzeni lat zmieniało się jury "Tańca z gwiazdami". Pamiętacie wszystkich?

Multimedia

"Taniec z gwiazdami" już od kilkunastu lat cieszy się wśród telewidzów niesłabnącą popularnością. Od 2005 roku, kiedy TVN wyemitował pierwszą polską edycje kultowego dziś tanecznego show, w kolejnych latach program doczekał się następnych 24 edycji (wliczając w to ostatnie 12. edycji "Dancing with the Stars", emitowane przez Polsat). A już niebawem telewidzowie Polsatu będą mogli po raz 26. oglądać taneczne występy celebrytów.

Wszyscy uczestnicy 13. edycji są już znani. Poznajcie ich bliżej! Zobacz więcej

Tak się zmieniało jury "Tańca z gwiazdami"

Jednym z nieodłącznych elementów "Tańca z gwiazdami" jest jury oceniające taneczne występy uczestników programu. Z czasem niektórzy jego członkowie zaczęli się cieszyć większą rozpoznawalnością, niż gwiazdy, który brały udział w show. Jedną z największych ikon, zarówno jeśli chodzi o jury, jak i cały program, jest Iwona Pavlović. Słynna tancerka do tej pory oceniała uczestników wszystkich 25. edycji "Tańca z gwiazdami", a niebawem pojawi się w kolejnej 26. odsłonie programu, co czyni z niej pod tym względem absolutną rekordzistkę. Następna w kolejce jest Beata Tyszkiewicz, która miała okazję zasiadać w jury (z przerwami) przez 19. edycji. Obie jurorki, wraz ze Zbigniewem Wodeckim i Piotrem Galińskim wchodziły w skład pierwszego, legendarnego już składu jury, który oceniał występy uczestników w pierwszych 12. edycjach "Tańca z gwiazdami".

Jak od tamtego czasu zmieniało się jury najsłynniejszego tanecznego show w Polsce? Zobaczcie w naszej galerii!

Zobacz galerię

Ci uczestnicy odpadli z "Tańca z gwiazdami" jako pierwsi. Pamiętacie ich wszystkich?Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • doprecyzowanie i poprawki (gość)

    1. Piotr Galiński był przez wszystkie edycje tvn czyli 13, a nie 12; 2. Program po przerwie wrócił do tv, ale nie do TVN-u, a do Polsatu; 3. Michał Malitowski pojawił się w finale 9. edycji Polsatu. 4. To w 10. edycji (podobnie jak w 11.) Polsatu jurorów było 3, bo Ola Jordan była tylko w edycjach 8-9. 5. Byli też trzej jurorzy gościnni, na zastępstwo. Byli to: Stefano Terrazzino, Robert Kupisz, Kris Adamski. 6. Do tego jeszcze w odcinkach specjalnych bywali też inni jurorzy.

    26.07.2022 15:35

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×