taniec z gwiazdami uczestnicy

"Taniec z gwiazdami". Sylwia Lipka gorzko wspomina udział w programie. Usłyszała szokujące słowa od Jana Klimenta!

Sylwia Lipka brała udział w 11. edycji programu "Taniec z gwiazdami". Piosenkarka i blogerka w mediach społecznościowych wróciła wspomnieniami do okresu walki o Kryształową Kulę. Wyznała, co przykrego usłyszała od Jana Klimenta, tancerza występującego w tym samym show. Uczestniczka przyznała, że zareagowała na przykrości bardzo emocjonalnie i po dziś dzień wspomina je z dużym niesmakiem.

05.05.2022Taniec z gwiazdami

"Taniec z gwiazdami". Doda zatańczy w "Dancing with the Stars"? Widzowie w końcu obejrzą na ekranie gwiazdy?

Telewizja Polsat przygotowuje się właśnie do realizacji 13. edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", a w sieci i prasie bulwarowej pojawia się coraz więcej plotek odnośnie do nowego sezonu show. Czyżby telewizja Polsat szykowała naprawdę mocny i gwiazdorki skład? Widzowie w końcu zobaczą gwiazdy na parkiecie? Udział Dody w show byłby mocnym akcentem!

25.03.2022Taniec z gwiazdami

"Gogglebox. Przed telewizorem". Sylwia Bomba świętuje urodziny! Wspominamy jej występy w "Tańcu z Gwiazdami". Co o jej występie powiedzieli uczestnicy programu "Goglebox"?

Sylwia Bomba, 2 grudnia, świętuje 35. urodziny. Z tej okazji wspominamy jej występ w 12. edycji "Tańcu z Gwiazdami". Zanim jednak Sylwia zaczęła pokazywać swoje umiejętności na parkiecie, śledziła telewizyjne show ze swojej kanapy w programie "Googlebox". Co mówiła wówczas występach gwiazd i jurorach? Jak koledzy z programu podsumowali jej taneczny debiut?

02.12.2021Taniec z gwiazdami

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×