"Taniec z gwiazdami". Żora Korolyov nie żyje! Utytułowany tancerz miał 34 lata

Zmarł Żora Korolyov, utytułowany tancerz i choreograf znany widzom z programu "Taniec z gwiazdami". Informację o śmierci potwierdziła jego narzeczona - Ewelina Bator. Żora Korolyov miał zaledwie 34 lata.

Multimedia

Żora Korolyov nie żyje! Utytułowany tancerz miał 34 lata

We wtorek późnym wieczorem (21.12), media obiegła informacja o nagłej śmierci tancerza znanego z "Tańca z Gwiazdami". Jako pierwszy o odejściu choreografa poinformował Czadoman. -To ostatnie życzenia, które od Ciebie dostałem. Nie rozumiem, może tam potrzebowali Twojego talentu. Żora Koroyov do zobaczenia po drugiej stronie... - napisał w mediach społecznościowych.

Tragiczną informację potwierdziła także narzeczona tancerza - Ewelina Bator.

Krzysztof Krawczyk, Wiesław Gołas, Kamil Durczok, Żora Korolyov - wspominamy tych, którzy odeszli w 2021 roku Zobacz więcej

Żora Korolyov - przyczyna śmierci

"Super Express" podał już prawdopodobną przyczynę śmierci, którą miało być zapalenie mięśnia sercowego.

Był dziś bardzo zabiegany, miał iść na trening. Zasłabł w domu, gdzie znalazła go jego ukochana. Wezwano karetkę, jednak mimo reanimacji zmarł - ujawnia informatorka "Super Expressu".

"Dziękuję Ci za najpiękniejsze 5 lat wspólnego tańca"

Żora Korolyov osierocił 10-letnią córkę. Tak pożegnała go ukochana, Ewelina Bator:

Mój kochany! Dziękuję Ci za najpiękniejsze 5 lat wspólnego tańca. Prawdą jest, że dnia 21.12.2021 odszedł człowiek, który kochał całym sercem i którego ja kochałam i kocham najmocniej na świecie. Nasze serca pękły ale złożą się kochanie tam na górze. Będziemy się sobą opiekować. Kochamy Cię ❤️ Wierzcie mi - też w to nie wierzę Długo nie uwierzę I na ten moment to co się stało potrzebuje ciszy... - napisała

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Wtf (gość)

Po prostu szok ! Człowiek nie zna dnia ani godziny kiedy odejdzie z tego świata.

23.12.2021 20:39
  • Mew (gość)

R. I. P

23.12.2021 11:11
  • 21.03 (gość)

Niezaszczepieni plenia się jak zaraza. Za dużo w tym kraju jest foliarzy takich jak ty, wierzących w spiski. Zmarł młody facet, a ty pyszczysz.

23.12.2021 02:38
  • covidioto z 17:46 (gość)

nadal wierzysz w ostatnią prostą, 1-2 dawki, powrót do normalności?

22.12.2021 21:03
  • Do gościa z teorią ,,szprycy", buhaha (gość)

Zapalenie mięśnia sercowego, czyli to na co zmarł p. Żora – proces zapalny toczący się w warstwie mięśniowej serca. Najczęstszymi przyczynami zapalenia są infekcje wirusowe lub bakteryjne, w wyniku których dochodzi do szybkiego narastania objawów niewydolności serca lub nagłej śmierci sercowej. Np. przechorowanie grypy, gdy jest się osobą NIEZASZCZEPIONĄ przeciw grypie, skutkuje właśnie zapaleniem mięśnia sercowego.

22.12.2021 17:46
  • Ja (gość)

Następna ofiara szprycy

22.12.2021 13:08
  • Smutna wiadomość (gość)

Smutna wiadomość. Teraz zmarły ma spokój i żadnych trosk.

22.12.2021 12:14
  • Do gościa z 11.27 (gość)

Antyszczepionkowcy odkryli zjawisko nagłej śmierci młodych ludzi, jakby nie działo się to przed pandemią. niesłychane !!

22.12.2021 11:48
  • Pfizerek (gość)

#Nagle21

22.12.2021 11:27
  • :( (gość)

Bardzo smutna wiadomość. Uwielbiam oglądać taniec, zwłaszcza towarzyski. Zarówno turniejowy jak i w wydaniu bardziej rozrywkowym jak w Tańcu z gwiazdami. Zawsze bardzo ceniłam i cenię wszystkich tancerzy tego programu. Tak naprawdę największymi, prawdziwymi gwiazdami TzG są jego tancerze.

22.12.2021 11:18
  • Lena Bardzo mi przykro i żal że tak młody człowiek (gość)

Bardzo mi przykro i żal że tak młody człowiek Bardzo jak jak występował w Tańcu z gwiazdami współczuję córce i wszystkim najbliższym

22.12.2021 09:08

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.