"Taniec z gwiazdami". Żora Korolyov nie żyje! Utytułowany tancerz miał 34 lata

Redakcja Telemagazyn
Redakcja Telemagazyn
Zmarł Żora Korolyov, utytułowany tancerz i choreograf znany widzom z programu "Taniec z gwiazdami". Informację o śmierci potwierdziła jego narzeczona - Ewelina Bator. Żora Korolyov miał zaledwie 34 lata.

Żora Korolyov nie żyje! Utytułowany tancerz miał 34 lata

We wtorek późnym wieczorem (21.12), media obiegła informacja o nagłej śmierci tancerza znanego z "Tańca z Gwiazdami". Jako pierwszy o odejściu choreografa poinformował Czadoman. -To ostatnie życzenia, które od Ciebie dostałem. Nie rozumiem, może tam potrzebowali Twojego talentu. Żora Koroyov do zobaczenia po drugiej stronie... - napisał w mediach społecznościowych.

Tragiczną informację potwierdziła także narzeczona tancerza - Ewelina Bator.

Żora Korolyov - przyczyna śmierci

"Super Express" podał już prawdopodobną przyczynę śmierci, którą miało być zapalenie mięśnia sercowego.

Był dziś bardzo zabiegany, miał iść na trening. Zasłabł w domu, gdzie znalazła go jego ukochana. Wezwano karetkę, jednak mimo reanimacji zmarł - ujawnia informatorka "Super Expressu".

"Dziękuję Ci za najpiękniejsze 5 lat wspólnego tańca"

Żora Korolyov osierocił 10-letnią córkę. Tak pożegnała go ukochana, Ewelina Bator:

Mój kochany! Dziękuję Ci za najpiękniejsze 5 lat wspólnego tańca.
Prawdą jest, że dnia 21.12.2021 odszedł człowiek, który kochał całym sercem i którego ja kochałam i kocham najmocniej na świecie. Nasze serca pękły ale złożą się kochanie tam na górze. Będziemy się sobą opiekować. Kochamy Cię ❤️
Wierzcie mi - też w to nie wierzę
Długo nie uwierzę
I na ten moment to co się stało potrzebuje ciszy... - napisała

[instagram]https://www.instagram.com/p/CXwvhYkKxdk/[/instagram]

od 7 lat
Wideo

echodnia Drugi dzień na planie Ojca Mateusza

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn