Taniec z gwiazdami

„Taniec z gwiazdami”. Tak wyglądała Paulina Sykut-Jeżyna 20 lat temu! Gwiazda pokazała zdjęcie, na którym ma fryzurę jakiej fani nie widzieli!

Paulina Sykut-Jeżyna to jedna z najpopularniejszych polskich gwiazd. Piękna dziennikarka i prezenterka doskonale wie, jak ważny jest kontakt z fanami, których zainteresowanie z powodzeniem podtrzymuje. Za pośrednictwem mediów społecznościowych chętnie dzieli się z internautami i urywkami codzienności, i wspomnieniami. Jedno z nich wywołało furorę!

27.01.2023Taniec z gwiazdami

Katarzyna Skrzynecka gorzko wspomina odejście z „Tańca z gwiazdami”. Była wówczas w zaawansowanej ciąży! „Nigdy nie poznałam tak naprawdę jakichkolwiek powodów”

Nagłe rozstanie Katarzyny Skrzyneckiej z programem „Twoja twarz brzmi znajomo” to nie pierwsze tego typu „rodeo” w wykonaniu aktorki. Wcześniej w równie nagły sposób rozstała się z programem „Taniec z gwiazdami”. Nie byłoby w tym nic bulwersującego, gdyby nie fakt, że wszystko było ustalone, a ona sama... w ciąży!

18.01.2023Taniec z gwiazdami

„Twoja twarz brzmi znajomo”. Produkcja żegna Piotra Gąsowskiego. Opinie widzów są druzgocące! „To już nie będzie ten program”

Ostatnie zmiany w programie „Twoja twarz brzmi znajomo” wywołały nie lada poruszenie. Odejście Katarzyny Skrzyneckiej, Michała Wiśniewskiego oraz Piotra Gąsowskiego wzburzyło internautów. Produkcja opublikowała film, w którym dziękuje prowadzącemu przez ostatnie 9 lat Piotrowi Gąsowskiemu. Pod postem zaroiło się od komentarzy, w których widzowie i fani formatu bez ogródek dali wyraz temu, co myślą.

12.01.2023Twoja twarz brzmi znajomo

„Taniec z gwiazdami”. Kim jest Natalia Janoszek? Bollywood, Polsat i polscy widzowie ją pokochali! Ma szansę być nową gwiazdą „Twoja twarz brzmi znajomo”

Natalia Janoszek to aktorka, którą pokochało i Bollywood, i polscy widzowie. Wygląda na to, że pokochał ją również Polsat - jej nazwisko pojawilo się w dyskusji poświęconej dynamicznym i niespodziewanym zmianom w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”. Co wiemy o piękności, która podbiła Bollywood?

10.01.2023Taniec z gwiazdami

„Twoja twarz brzmi znajomo”. Zmiany w programie. Natalia Janoszek nową gwiazdą w hicie Polsatu? Propozycja miała paść już dawno!

Zmiany w programie „Twoja twarz brzmi znajomo” - zwolnienie Michała Wiśniewskiego i Katarzyny Skrzyneckiej i nagłe odejście Piotra Gąsowskiego zaskoczyło tak fanów formatu, jak i samych zainteresowanych. Od chwili ogłoszenia zmian widzowie zachodzili w głowę, kogo w takim razie zobaczą w nowym sezonie hitu Polsatu. Wygląda na to, że nadszedł czas na pierwsze odpowiedzi.

10.01.2023Twoja twarz brzmi znajomo

„Taniec z gwiazdami”. Iwona Pavlović na wylocie z Polsatu? To tym miała podpaść Edwardowi Miszczakowi. „To zostało uznane za zdradę”

Od kilku dni nie milkną medialne doniesienia o kolejnych zwolnieniach w Polsacie. Po rewolucji kadrowej w „Twoja twarz brzmi znajomo”, teraz na spore zmiany miałby się szykować „Taniec z gwiazdami”, a konkretniej zasiadająca w jury programu Iwona Pavlović, która w przeszłości miała poważnie podpaść Edwardowi Miszczakowi, nowemu dyrektorowi programowemu Polsatu.

09.01.2023Taniec z gwiazdami

Krzysztof Rutkowski eksponuje pokaźny zegarek na pogrzebie Mirosława Hermaszewskiego. Cena? Aż włos się jeży!

W zeszłym tygodniu odbył się pogrzeb gen. Mirosława Hermaszewskiego, w którym wziął udział m.in. Krzysztof Rutkowski. Do sieci trafiło właśnie nagranie z uroczystości, na którym można zauważyć nietypowe zachowanie słynnego detektywa. Stojąc tuż przed trumną detektyw wyeksponował on swój pokaźny zegarek. Okazuje się, że błyskotka kosztowała krocie!

27.12.2022Taniec z gwiazdami

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×