taniec z gwiazdami

"Taniec z gwiazdami". Sylwia Lipka gorzko wspomina udział w programie. Usłyszała szokujące słowa od Jana Klimenta!

Sylwia Lipka brała udział w 11. edycji programu "Taniec z gwiazdami". Piosenkarka i blogerka w mediach społecznościowych wróciła wspomnieniami do okresu walki o Kryształową Kulę. Wyznała, co przykrego usłyszała od Jana Klimenta, tancerza występującego w tym samym show. Uczestniczka przyznała, że zareagowała na przykrości bardzo emocjonalnie i po dziś dzień wspomina je z dużym niesmakiem.

05.05.2022Taniec z gwiazdami

Dominika Gwit schudła? "Widać ogromną różnicę". Zobaczcie, jak wygląda teraz i jak wyglądała jeszcze kilka lat temu. Aktorka przeszła metamorfozę

Dominika Gwit kilka lat temu przeszła spektakularną metamorfozę, o której rozpisywały się wszystkie media. Gwiazda polskich seriali chudła na oczach milionów widzów. Pod jej najnowszym zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy. "Pani Dominika schudła, widać ogromną różnicę" - napisała jedna z internautek. Co na to aktorka? W galerii publikujemy archiwalne zdjęcia Dominiki Gwit. Zobaczcie, jak się zmieniła.

29.04.2022Taniec z gwiazdami

"Taniec z gwiazdami". Aleksandra Domańska miażdży Marcina Hakiela. "Dorośnij, koleś"

Od momentu ogłoszenia decyzji o rozwodzie, Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel są na ustach wszystkich. Aktorka konsekwentnie milczy, natomiast tancerz jest coraz bardziej wylewny. Apogeum jego szczerości, czyli wywiad w którym zasugerował, że żona porzuciła go dla innego, spowodowało, że na aktorkę spadła lawina krytyki. W jej obronie stanęła Aleksandra Domańska znana z serialu "Mecenas Porada". W ostrych słowach skrytykowała i Marcina Hakiela, i koncepcję wywiadu w programie Aleksandry Kwaśniewskiej.

29.04.2022Taniec z gwiazdami

"Taniec z gwiazdami". Marcin Hakiel stara się odnaleźć po rozstaniu. Jego stan oceniła znana psycholożka. "On żonę kochał"

Marcin Hakiel stara się ułożyć swoje życie na nowo po rozstaniu z Katarzyną Cichopek. Nie jest to dla niego łatwe zadanie. Tancerz ostatnio jednak mówi coraz więcej w mediach o swoich uczuciach. W rozmowie z "Faktem" znana psycholożka Katarzyna Miller opowiedziała o zachowaniu celebryty i o tym, jak radzimy sobie w takich sytuacjach.

24.04.2022Taniec z gwiazdami

"Taniec z gwiazdami". Oliwia Bieniuk wspomina pracę na planie filmu o Annie Przybylskiej. "To było dla mnie duże przeżycie"

Oliwia Bieniuk to córka zmarłej aktorki Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. Osiem lat po śmierci Anny Przybylskiej ruszyły prace nad filmem dokumentalnym o aktorce. Jej córka, podobnie jak pozostali bliscy i przyjaciele zmarłej aktorki, była zaangażowana w projekt. W wywiadzie wyznała, jak dużym przeżyciem było dla niej wystąpienie przed kamerą i udział w dokumencie o jej matce.

20.04.2022Taniec z gwiazdami

"Taniec z gwiazdami". Marcin Hakiel zdradził, czy tęskni za Katarzyną Cichopek. Wyznał, dlaczego opublikował ślubną fotografię

Marcin Hakiel od momentu rozstania z Katarzyną Cichopek jest nad wyraz aktywny w mediach społecznościowych. Tancerz chętnie urządza tzw. Q&A, czyli cykl w którym internauci mogą mu zadawać pytania. W najnowszym pokusił się o wyznanie, jak sobie radzi z rozpadem relacji i czy tęskni za żoną. Wyjaśnił również przyczyny publikacji zdjęcia, które nieco zmyliło fanów.

19.04.2022Taniec z gwiazdami

"Taniec z gwiazdami". Marcin Hakiel z nostalgią wspomina małżeństwo z Katarzyną Cichopek cytując Jana Pawła II

Marcin Hakiel pierwszy raz od wielu lat spędził Wielkanoc bez swojej żony. Słynny tancerz wyjechał do Zakopanego i zabrał ze sobą album z rodzinnymi fotografiami, w którym nie brakuje zdjęć z Katarzyną Cichopek. Na łamach swoich mediów społecznościowych, Marcin Hakiel wspominał wspólną przeszłość z żoną. Czyżby tancerz jednak nie pogodził się z rozstaniem?

17.04.2022Taniec z gwiazdami

"Taniec z gwiazdami". Marcin Hakiel wspomina ślub z Katarzyną Cichopek. "Przepracować, zaakceptować i iść dalej"

Marcin Hakiel od momentu ogłoszenia rozstania z Katarzyną Cichopek znacznie zwiększył swoją aktywność w social-mediach. Tancerz i wkrótce były mąż aktorki zdaje się nie przejmować plotkami krążącymi wokół niego i matki jego dzieci. Dzieli się z fanami swoją codziennością i różnymi przemyśleniami. Teraz zaskoczył obserwatorów, publikując zdjęcie, którego raczej nikt nie spodziewał się zobaczyć w świetle ostatnich doniesień.

15.04.2022Taniec z gwiazdami

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×