Taniec z gwiazdami

"Taniec z gwiazdami". Tak dziś wygląda syn Krzysztofa Ibisza! Co wiemy o Maksymilianie? Zobacz, jak poradził sobie na scenie!

Krzysztof Ibisz, choć w show-biznesie jest obecny od przeszło dwóch dekad, paradoksalnie nigdy nie należał do gwiazd przesadnie eksponujących swoje życie prywatne. Jego starszy syn, Maksymilian, coraz śmielej pokazuje się u boku swojego słynnego ojca. Ostatnio pojawili się razem na koncercie Fundacji Polsat w Skierniewicach! Zobacz, jak dziś wygląda starszy syn Krzysztofa Ibisza!

30.05.2022Taniec z gwiazdami

Miss Polonia 2022. Małgorzata Tomaszewska skradła całe show! Patrzymy na jej stare zdjęcia i nie wierzymy. Co za kolor włosów!

Małgorzata Tomaszewska jest dziś gwiazdą TVP, ale w przeszłości próbowała swoich sił w konkurencyjnych stacjach. Córka Jana Tomaszewskiego prowadziła programy sportowe, tańczyła również w "Tańcu z Gwiazdami". Ostatnio skradła całe show podczas finału Miss Polonia 2022. Postanowiliśmy przejrzeć jej stare zdjęcia i sprawdzić, jak wyglądała, zanim stała się sławna.

28.05.2022Miss Polonia 2022

"Taniec z gwiazdami". Katarzyna Cichopek została zaatakowana. W jej obronie stanął Marcin Hakiel!

Nie milkną echa burzy, jaką wywołało oświadczenie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela o rozstaniu. Choć sytuacja między aktorką i tancerzem jest napięta, co da się wyczuć także z wypowiedzi samych zainteresowanych, robią wszystko w swojej mocy, aby ich dzieci najmniej to odczuły. Gdy więc Katarzyna Cichopek została zaatakowana, w jej obronie stanął nikt inny, jak Marcin Hakiel.

27.05.2022Taniec z gwiazdami

"Taniec z gwiazdami". Historia miłości Iwony Cichosz i Trulsa Yggesetha jest jak z bajki. Musieli czekać z zaręczynami i ślubem!

Iwona Cichosz i Truls S. Yggeseth to historia miłości, która musiała przezwyciężyć pewne przeszkody, nim w pełni rozkwitła. Ta opowieść jest niczym z bajki - pojawia się nawet zły los, który staje zakochanym na drodze! Przypominamy historię miłości Iwony Cichosz i Trulsa Yggesetha, którzy tworzą zgrany duet już od kilku dobrych lat!

20.05.2022Taniec z gwiazdami

"Taniec z gwiazdami". Marcin Hakiel zastąpi Andrzeja Piasecznego?! Otrzymał kuszącą propozycję, od której wymiguje się wiekiem!

Stacja Polsat, jako jeden z trzech największych nadawców w Polsce, doskonale wie co zrobić, aby o ich programach było głośno. Jednym z najgorętszych nazwisk ostatnich tygodni jest Marcin Hakiel. Pomysł ściągnięcia tancerza do programu, w którym kiełkowało uczucie między nim, a wkrótce byłą żoną Katarzyną Cichopek, brzmi jak strzał w dziesiątkę. Pytanie tylko, w jakiej roli miałby się pojawić - uczestnika czy jurora?

17.05.2022Taniec z gwiazdami

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×