Te serialowe pary wzięły szybki ślub w tajemnicy! Dlaczego nie powiedzieli nic bliskim?

Nie wszystkie serialowe pary decydują się na wystawny ślub i wesele. Czasami z różnych powodów muszą pobrać się potajemnie i szybko. Oto bohaterowie, którzy wzięli ślub w tajemnicy, nie mówiąc nic nikomu!

Multimedia

Śluby w tajemnicy w serialach

Pary w serialach schodzą się, rozstają, biorą śluby. To ostatnie jest często wielkim wydarzeniem, oczekiwanym i chętnie oglądanym przez widzów. Jednak nie zawsze są to wystawne uroczystości z długą listą gości!

Oni niespodziewanie zniknęli z Leśnej Góry! Czemu?Zobacz więcej

Są też pary, które biorą ślub w tajemnicy, nie zapraszają swoich bliskich, a o fakcie zmiany stanu cywilnego informują dopiero po wszystkim. Dzieje się tak zazwyczaj, bo rodzina nie toleruje tego wyboru, jak było w przypadku Iwony (Izabela Zwierzyńska) i Alka (Krzysztof Wach) z "Barw szczęścia" czy Kingi (Katarzyna Cichopek-Hakiel) i Piotrka (Marcin Mroczek) z "M jak miłość".

Czasem też jest to sprawa wyłącznie umowy - bohaterowie nie biorą ślubu z miłości, ale dla jakiegoś własnego interesu, jak na przykład Katia (Joanna Jarmołowicz) i Paweł (Rafał Mroczek) z "M jak miłość".

Niejedna piękność straciła dla niego głowę! Z kim spotykał się najprzystojniejszy milicjant w Polsce?Zobacz więcej

W naszej galerii zebraliśmy dla Was pary, które zdecydowały się na ślub w tajemnicy przed bliskimi! Dlaczego? Sprawdźcie koniecznie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • HBO HD (gość)

    JHNBGV. MNBGVCD. KPO[KJHGFF

    06.07.2022 18:41

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×