"The Office" i "Chirurdzy" najbardziej popularne w USA! Netflix, Disney i HBO ze sporą stratą

Przy jakich serialach Amerykanie spędzili najwięcej czasu w 2020 roku? Wyniki zza oceanu mogą zaskakiwać! Sprawdź szczegóły!

Multimedia

Rok 2020 na szczęście jest już za nami. Z tej okazji pojawiają się różne podsumowania. W serwisie Entertainment Weekly pojawiło się bardzo ciekawe zestawienie, jakie seriale Amerykanie najchętniej oglądali w serwisach streamingowych.

Kiedy premiera drugiej części 5. sezonu? Fani serialu muszą uzbroić się w cierpliwość?Zobacz więcej

Wydawać by się mogło, że zbiorową wyobraźnią najbardziej zawładnął "The Mandalorian", okazuje się jednak, że widzowie w USA najbardziej lubią znane klasyki. Najczęściej oglądanym serialem w Stanach było bowiem "The Office", które oglądano przez 57,1 mld minut! Na drugim miejscu znaleźli się "Chirurdzy" (39,4 mld minut), a na trzecim "Zabójcze umysły" (35,4 mld minut).

Z oryginalnych produkcji serwisów streamingowych najlepszy wyniki osiągnął serial "Ozark" od Netfliksa (30,5 mld minut), a sporą popularnością cieszyły się także takie produkcje jak "Lucyfer" (18,97 mld minut), "The Crown" (16,3 mld minut) czy serial dokumentalny "Król tygrysów" (15,6 mld minut). Hit Disney+ "The Mandalorian" oglądano przez 14,5 mld minut. Oczywiście na te dane ma wpływ ilość odcinków.

Amerykańskie "The Office" jest powszechnie uznawane za jeden z najlepszych sitcomów w historii, lecz to, że cieszy się taką popularnością 7 lat po zakończeniu może zaskakiwać. Czy w tym roku Netflix i inne serwisy zdołają stworzyć coś, co pobije ten wynik?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Sajmon (gość)

    The Office to najlepszy serial komediowy.

    17.01.2021 00:29

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×