"The Voice Kids 4". Sara James zachwyciła w amerykańskim "Mam Talent"! Słynny Simon Cowell wcisnął Złoty Przycisk!

Krzysztof Połaski
Krzysztof Połaski
Sara James, chociaż ma dopiero 14 lat, już śmiało może być nazywa objawieniem polskiej muzyki rozrywkowej. Ewidentnie mamy do czynienia z wielkim talentem, co zresztą najpierw pokazał program "The Voice Kids 4", a później Eurowizja Junior 2021. Teraz młoda wokalistka postanowiła podbić Stany Zjednoczone i jest na naprawdę dobrej drodze do sukcesu, bowiem już oczarowała jurorów amerykańskiego "Mam Talent"!
Sara James, chociaż ma dopiero 14 lat, już śmiało może być nazywa objawieniem polskiej muzyki rozrywkowej. Ewidentnie mamy do czynienia z wielkim talentem, co zresztą najpierw pokazał program "The Voice Kids 4", a później Eurowizja Junior 2021. Teraz młoda wokalistka postanowiła podbić Stany Zjednoczone i jest na naprawdę dobrej drodze do sukcesu, bowiem już oczarowała jurorów amerykańskiego "Mam Talent"!
Sara James, chociaż ma dopiero 14 lat, już śmiało może być nazywa objawieniem polskiej muzyki rozrywkowej. Ewidentnie mamy do czynienia z wielkim talentem, co zresztą najpierw pokazał program "The Voice Kids 4", a później Eurowizja Junior 2021. Teraz młoda wokalistka postanowiła podbić Stany Zjednoczone i jest na naprawdę dobrej drodze do sukcesu, bowiem już oczarowała jurorów amerykańskiego "Mam Talent"!

Sara James zachwyciła w amerykańskim "Mam Talent"! Słynny Simon Cowell wcisnął Złoty Przycisk!

Sara James zaliczyła mocne wejście do polskiego show-biznesu. Obok Roksany Wegiel i Viki Gabor to jedna z tych młodych wokalistek, która poszczycić może się ogromnym talentem. Publiczność poznała Sarę James dzięki programowi "The Voice Kids 4", który zresztą bez większych problemów wygrała. Już wtedy widzowie i słuchacze się zachwycili 14-latką, a fakt, że niedługo później otarła się o zwycięstwo i zajęła doskonała 2. miejsce na konkursie Eurowizji Junior 2021 tylko utwierdziło wszystkich w przekonaniu, że mamy do czynienia z wyjątkową artystką.

Gdy wydawało się, że Sara James skupi się na podbijaniu polskich list przebojów, okazało się, że 14-latka ma ambitniejsze plany i chce... podbić cały świat! I jest na najlepszej drodze do sukcesu, bowiem właśnie zachwyciła jurorów amerykańskiego "Mam Talent"! W nocy z wtorku na środę stacja NBC wyemitowała odcinek z udziałem polskiej wokalistki, gdzie mogliśmy zobaczyć, jak jej poszło.

Sara James w programie "America's Got Talent" zaśpiewała utwór Billie Eilish pt. "Lovely" i swoim głosem sprawiła, że Sofía Vergara, Heidi Klum i Howie Mandel wprost oniemieli! Pod wielkim wrażeniem był także słynny Simon Cowell, ojciec sukcesów takich zespołów jak Little Mix czy Fifth Harmony, który wcisnął Złoty Przycisk! Oznacza to, że Sara James już awansowała do półfinału programu!

Po występie 14-letniej Polki Simon Cowell powiedział:

To musi być nieprawdopodobne uczucie występowanie przed amerykańską publicznością. Zgaduję, że marzyłaś, by tu wystąpić. Pamiętam, jak po raz pierwszy przyjechałem do Ameryki, to było 20 lat temu i był to moment, którego nigdy nie zapomnę. I chcę być ty zapamiętała tę chwilę na zawsze.

[instagram]https://www.instagram.com/p/CezoPSmIHnT/[/instagram]

Gratulujemy i kibicujemy! Przy okazji warto dodać, że Sara James właśnie pochwaliła się swoim nowym teledyskiem, który powstał do kompozycji pt. "My Wave".

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wideo
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn