"The Voice Kids". Cleo wspomina swój występ w "X Factor": "Odpadałam z różnych programów, ale wojnę o marzenia wygrałam"

Adriana Słowik
Adriana Słowik
fot. Natasza Młudzik / Jan Bogacz / TVP
fot. Natasza Młudzik / Jan Bogacz / TVP
Cleo to obecnie jedna z najpopularniejszych wokalistek w Polsce. W materiale wideo zapowiadającym sobotni odcinek "The Voice Kids" wokalistka wraca pamięcią do początków swojej kariery, kiedy w jednym z programów spadła na nią lawina krytyki.

"The Voice Kids" Bitwy w drużynie Cleo

The Voice Kids

Już w najbliższą sobotę, podczas Bitew, Cleo spośród osiemnaściorga dzieci ze swojej drużyny wybierze troje, które przejdą do wielkiego finału piątej edycji „The Voice Kids”. Początkowo cała drużyna podzielona na sześć 3-osobowych zespołów zaśpiewa polskie i zagraniczne przeboje. Z każdego tria trenerka wytypuje po jednej osobie, która ponownie zaśpiewa na scenie podczas Sing Off. Z sześciorga muzykalnych dzieci Cleo wyłoni finałową trójkę.

Cleo wspomina swój występ w "X Factor"

Przed podjęciem trudnej decyzji o tym, kto przejdzie dalej, a kto będzie musiał pożegnać się z programem, wokalistka postanowiła opowiedzieć dzieciom historię swojej kariery.

Wielokrotnie odpadałam z różnych programów typu talent show i wiele bitew przegrałam. Ale wojnę o marzenia wygrałam i jestem tutaj gdzie jestem - rozpoczęła Cleo, która w 2011 roku postanowiła spróbować swoich sił w jednym z programów poszukujących wokalnych talentów.

Po występie, w trakcie którego zaśpiewała wielki przebój Tiny Turner „Proud Mary”, Cleo usłyszała same nieprzychylne opinie.

"W swojej nie­prze­cięt­no­ści je­st dosyć prze­cięt­na”, "dusisz się w tej piosence" - ocenili jurorzy.

Mimo niepochlebnych słów piosenkarka nie porzuciła marzeń o karierze, a ówczesną porażkę po latach zaczęła traktować jako dobrodziejstwo. Pamiętając trudne początki Cleo postanowiła przekonać młode wokalistki i wokalistów z "The Voice Kids", że nigdy nie można się poddawać i zapominać o osiąganiu życiowych celów.

Jakąkolwiek teraz podejmę decyzję pamiętajcie o tym, że nawet jak nie dzisiaj, to jesteście w drodze do wygrania swojej wojny o marzenia - mówi w naszym materiale wideo Cleo.

Którzy uczestnicy z drużyny wokalistki przejdą do wielkiego finału piątej edycji „The Voice Kids”? Odpowiedź już w najbliższą sobotę o 20:00 w TVP2.

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

od 12 lat
Wideo

Bohaterka Senatorium Miłości tańczy 3

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn