"The Voice Kids". Sara James wystąpiła w amerykańskim "Mam talent"! Jak jej poszły przesłuchania?

Redakcja Telemagazyn
Redakcja Telemagazyn
Sara James pochwaliła się, że wzięła udział w przesłuchaniach do nowej edycji "America's Got Talent", czyli amerykańskiej wersji programu "Mam talent". Gdy młoda wokalistka poinformowała o swoim występie w mediach społecznościowych, runęła na nią lawina gratulacji ze strony gwiazd polskiej muzyki. Czy wiadomo już, jak jej poszły przesłuchania?

Sara James zasłynęła w świecie polskiej muzyki rozrywkowej dzięki udziałowi w znanym muzycznym show "The Voice Kids". Młoda wokalistka wygrała tamtą edycję programu i przez wielu została okrzyknięta "Polską Whitney Houston". Sara James była również reprezentantką Polski na dziecięcej Eurowizji w 2021 roku. Nie udało się jej jednak powtórzyć sukcesu swoich poprzedniczek (Roksany Węgiel czy Viki Gabor). Mimo to zajęła również wysokie, drugie miejsce.

Sara James wystąpiła w amerykańskim "Mam talent"! Jak jej poszły przesłuchania?

Młoda wokalistka swoim ostatnim postem na Instagramie zaskoczyła dosłownie wszystkich. Jak się okazuje, Sara James wzięła udział w przesłuchaniach do nowej edycji "America's Got Talent", czyli amerykańskiej wersji programu "Mam talent". W opisie fotografii, którą opublikowała zwyciężczyni "The Voice Kids", można przeczytać, że przesłuchania do amerykańskiego hitu, w których wzięła udział, odbyły się w Los Angeles. Dodała również, że edycja programu, w której wzięła udział, startuje we wtorek 31 maja. O tym, jak poszło młodej wokalistce będzie można się dowiedzieć śledząc social media, bądź jeśli nadarzy się taka możliwość, oglądając ją w telewizji.

Guys! W końcu mogę Wam ogłosić coś, co długo było tajemnicą! Poleciałam jakiś czas temu do Los Angeles i …. wzięłam udział w przesłuchaniach do America’s Got Talent‼️Już jutro startuje najnowszy sezon, więc jeśli chcecie wiedzieć jak mi poszło - koniecznie obserwujcie social-media moje i @agt - a jeśli dacie radę to oglądajcie! Dziękuje za Wasze ciągłe wsparcie! Love you! ✨ - napisała Sara James na swoim Instagramie.

[instagram]https://www.instagram.com/p/CeLt711NwUV/[/instagram]

Pod postem piosenkarki w moment zaroiło się od masy komentarzy z gratulacjami. Nie zabrakło również słów uznania od gwiazd polskiej muzyki, takich jak: Roksana Węgiel, Daria Marx, czy znany z roli jurora w "The Voice Kids" Baron.

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Danuta Stenka jest za stara do roli?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn