"The Voice Kids". Sara James zachwyciła w "America's Got Talent"! Jej ojciec też próbował swoich sił na scenie! Kim jest John Egwu James?

Anna Kilian
Anna Kilian
Sara James ma zaledwie 14 lat, ale jej nazwisko znane jest już za oceanem. Wszystko z powodu ogromnego talentu młodej wokalistki! Zwyciężczyni 4. edycji "The Voice Kids" doszła do finału amerykańskiego "Mam Talent" - to wiedzą dziś niemal wszyscy. Ale mało kto wie, że wokalistka ma znanego ojca. John Egwu James także próbował swoich sił na scenie. Co o nim wiemy?
Sara James ma zaledwie 14 lat, ale jej nazwisko znane jest już za oceanem. Wszystko z powodu ogromnego talentu młodej wokalistki! Zwyciężczyni 4. edycji "The Voice Kids" doszła do finału amerykańskiego "Mam Talent" - to wiedzą dziś niemal wszyscy. Ale mało kto wie, że wokalistka ma znanego ojca. John Egwu James także próbował swoich sił na scenie. Co o nim wiemy? EAST NEWS
Sara James ma zaledwie 14 lat, ale jej nazwisko znane jest już za oceanem. Wszystko z powodu ogromnego talentu młodej wokalistki! Zwyciężczyni 4. edycji "The Voice Kids" doszła do finału amerykańskiego "Mam Talent" - to wiedzą dziś niemal wszyscy. Ale mało kto wie, że wokalistka ma znanego ojca. John Egwu James także próbował swoich sił na scenie. Co o nim wiemy?

Sara James zachwyca cały świat! Mało kto wie, że ma znanego ojca!

Sara James

Sara James wygrała finał "The Voice Kids 4" fenomenalnym wykonaniem dwóch piekielnie trudnych utworów. Piosenka "The Greatest Love of All" z repertuaru Whitney Houston nasunęła jurorom skojarzenia dotyczące podobieństwa barwy głosu dziewczynki i jej umiejętności wyciągania wysokich nut, z legendą światowej muzyki. Drugim utworem była przepiękna ballada Grażyny Łobaszewskiej "Czas nas uczy pogody". Te interpretacje zapewniły rewelacyjnej nastolatce zwycięstwo, 50 tysięcy złotych i kontrakt płytowy.

Sara James w finale "America's Got Talent"

Sara James w finale "America's Got Talent"

Rodzice Sary James nie są już razem i oboje mają nowych partnerów, ale nie przeszkadza im to we wspólnym, zgodnym wspieraniu córki w jej artystycznych poczynaniach. Na co dzień Sara mieszka z mamą, Arletą Dancewicz - absolwentką teologii na UAM w Poznaniu, pracowniczką firmy transportowo-spedycyjnej - i rodziną w Ośnie Lubuskim. Tam chodzi do szkoły podstawowej. Ojciec, John Egwu-James o nigeryjskich korzeniach, mieszka w Poznaniu. Sara od dawna wiedziała, że wystartuje w "The Voice Kids" - marzyła o udziale w programie. Udzielała się wokalnie od dziecka - pierwszą piosenką, którą zaśpiewała, była "Zuzia, lalka nieduża".

W wieku sześciu lat Sara wygrała swój pierwszy konkurs wokalny. Oprócz szkoły podstawowej dziewczynka uczy się również w Państwowej Szkole Muzycznej pierwszego stopnia w Słubicach. Tam uczęszcza do Miejskiego Ośrodka Kultury SMOK. Sara pasjonuje się także gotowaniem i dekoracją wnętrz. Ponadto uwielbia spotkania z koleżankami.

John Egwu James - kim jest ojciec Sary James?

Sara odziedziczyła talent wokalny po 37-letnim tacie, który w 2011 roku pojawił się w programie "X Factor". Rok później uczestniczył w "Bitwie na głosy". Porzucił dobrze płatną pracę i po studiach skoncentrował się na śpiewaniu. Najlepiej czuje się w soulu i muzyce klubowej.

Przyjechałem do Polski jako student, skończyłem je i zostałem tu. Moje życie to muzyka, choć długo zajmowałem się biznesem. Teraz porzuciłem biznes na rzecz śpiewania - powiedział przed kamerami "X Factora".

John Egwu-James podpisał już profesjonalny kontrakt z wytwórnią Sony Music Poland. Siedem lat temu skomponował utwór zatytułowany "Jedyna" we współpracy z Mezem. Była to zapowiedź wspólnej płyty "Krajobraz po wygranej bitwie". Dwa lata temu wydał utwór "Dance until the Morning". Teraz zdobywa popularność nową wersją przeboju Stinga "Englishman In New York", powstałą w ramach projektu Loui & John.

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Filip Chajzer o MBTM

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn