The Voice Kids

"The Voice Kids". Sara James zachwyciła w "America's Got Talent"! Jej ojciec też próbował swoich sił na scenie! Kim jest John Egwu James?

Sara James ma zaledwie 14 lat, ale jej nazwisko znane jest już za oceanem. Wszystko z powodu ogromnego talentu młodej wokalistki! Zwyciężczyni 4. edycji "The Voice Kids" doszła do finału amerykańskiego "Mam Talent" - to wiedzą dziś niemal wszyscy. Ale mało kto wie, że wokalistka ma znanego ojca. John Egwu James także próbował swoich sił na scenie. Co o nim wiemy?

15.09.2022The Voice Kids

"Eurowizja Junior 2022". Sara James z kolejnym sukcesem! Nastolatka będzie jurorką w znanym programie telewizyjnym

W ostatnim czasie o Sarze James mówi się głównie w kontekście jej fenomenalnych występów w amerykańskiej wersji programu "Mam Talent!". Okazuje się, że nastolatka, której talentem zachwyca się cały świat ma kolejne powody do świętowania. Dostała bowiem angaż do znanego programu telewizyjnego, w którym to tym razem ona będzie oceniać wokalne popisy uczestników.

04.09.2022Eurowizja Junior 2022

"The Voice Kids". Sara James po raz kolejny zachwyciła jurorów "America’s Got Talent". 14-latka zaśpiewała "Rocket Man" Eltona Johna

Choć Sara James ma zaledwie 14 lat, jej talent zaprowadził ją już bardzo daleko - aż na scenę "America’s Got Talent". W nocy z wtorku na środę czasu polskiego Sara James wystąpiła w jednym z pięciu półfinałów tegorocznej edycji programu. Młoda artystka zaśpiewała przebój Eltona Johna "Rocket Man", a jury - Simon Cowell, Heidi Klum i Howie Mandel zasypali ją komplementami.

24.08.2022The Voice Kids

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×