„The Voice of Poland 13”. Dominik Dudek pochwalił się ukochaną! Piękna Aleksandra kibicowała mu najmocniej!

Krzysztof Połaski
Krzysztof Połaski
Wielki finał programu „The Voice of Poland 13” za nami. Najlepszym Głosem w Polsce został Dominik Dudek, który właśnie pojawił się w programie „Pytanie na śniadanie”, gdzie pochwalił się swoją piękną ukochaną!
Wielki finał programu „The Voice of Poland 13” za nami. Najlepszym Głosem w Polsce został Dominik Dudek, który właśnie pojawił się w programie „Pytanie na śniadanie”, gdzie pochwalił się swoją piękną ukochaną! Dariusz Gałązka/AKPA | Euzebiusz Niemiec/AKPA
Wielki finał programu „The Voice of Poland 13” za nami. Najlepszym Głosem w Polsce został Dominik Dudek, który właśnie pojawił się w programie „Pytanie na śniadanie”, gdzie pochwalił się swoją piękną ukochaną!

Dominik Dudek pochwalił się ukochaną! Piękna Aleksandra kibicowała mu najmocniej!

Dominik Dudek wygrał program „The Voice of Poland 13”. To właśnie reprezentant drużyny Barona i Tomsona zaczarował publiczność do tego stopnia, że w finale show nie miał sobie równych!

Dominik Dudek niemal natychmiastowo chce rozpocząć prace nad swoją płytą. W rozmowie z Telemagazyn.pl zdradził, że ma napisanych i skomponowanych piosenek, że na pewno będzie miał z czego wybierać.

Moja szuflada jest pełna piosenek, myślę, że można liczyć je w setkach. Przez lata pisałem, bo kocham tworzyć piosenki. Teraz czas, żeby tam zajrzeć, odsłuchać i sprawdzić, co mogłoby wejść na płytę. Muszę to zrobić, bo bardzo chcę mieć swoją płytę. I to jak najszybciej. Myślę, że to jest idealny czas, aby to zrobić - powiedział Dominik Dudek w rozmowie z Telemagazyn.pl.

Większość widzów mocno ściskała kciuki za Dominika Dudka, ale najmocniej kibicowała mu jego piękna ukochana, Aleksandra Trzaska! To 26-latka namówiła swojego dwa lata starszego partnera, aby spróbował swoich sił w programie Telewizji Polskiej!

Do programu namówiła mnie moja dziewczyna, bo ja nie byłem na to chętny. Chciałem w ogóle zrezygnować z muzyki, bo już byłem taki zmęczony bieganiem za tym, ale moja dziewczyna powiedziała, żebym spróbował ostatni raz: "Pójdź do "Voice’a", jak nie wyjdzie, to ok, ale idź". Poszedłem i wygrałem. Coś niesamowitego. Zawdzięczam jej ten sukces w 100% - powiedział Dominik Dudek w programie „Pytanie na śniadanie”.

[instagram]https://www.instagram.com/p/Ck5mMIFNF_p/[/instagram]

Teraz Aleksandra będzie musiała się zmierzyć z... zazdrością o Dominika! Zapewne będą go zalewać fanki swoimi wiadomościami, jednak Ola ma takie podejście do tej kwestii:

Mamy to przegadane. Jestem tego świadoma, że będą fanki, będą do niego pisać, to jest normalne, cieszę się, że je ma. Jesteśmy razem, kochamy się, ufamy sobie i to jest najważniejsze - wyznała Aleksandra Trzaska w „Pytaniu na śniadanie”.

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

od 12 lat
Wideo

Bohaterka Senatorium Miłości tańczy 3

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn