"The Voice of Poland 13". Justyna Steczkowska szczerze o swojej emeryturze! Jak ją sobie wyobraża?

Adriana Słowik
Adriana Słowik
fot. Gałązka/AKPA
fot. Gałązka/AKPA
Justyna Steczkowska, czyli trenerka 13. edycji "The Voice of Poland" zdradziła, czym chce się zajmować, a czego na pewno nie będzie robiła na emeryturze.

Justyna Steczkowska o swojej emeryturze

Mimo ponad 26 lat na scenie Justyna Steczkowska nie zwalnia tempa. Cały czas nagrywa nowe płyty i koncertuje po całej Polsce. I choć emerytura w przypadku artystki wydaje się być śpiewką przyszłości, podczas nagrań "The Voice of Poland", wybiegła myślami w przyszłość i zdradziła, jak ją sobie wyobraża.

Już wiem, co będziesz robiła na emeryturze. Założysz szkołę i będziesz katowała małolatki… - zakomunikował Marek Piekarczyk podczas nagrań Przesłuchań w Ciemno.

Okazuje się, że Justyna Steczkowska swoją przyszłość widzi zupełnie inaczej.

Ja, szkołę? Nigdy w życiu. Wolę czytać książki. Ja już uczyłam swoje dzieci gry na fortepianie i to było duże wyzwanie. Wspięłam się na wyżyny swojej cierpliwości. Jestem z siebie dumna, bo się udało, ale to była trudna lekcja - odpowiedziała stanowczo artystka opowiadając po chwili o muzycznych umiejętnościach swoich latorośli.

Czy nauczyły się grać? Nauczyły się na tyle na ile chciały. Nic więcej nie mogę zrobić - dodała trenerka muzycznego talent show Dwójki.

Dodajmy, że w najbliższą sobotę o godzinie 20:00 w TVP2, widzowie zobaczą ostatnie już Przesłuchania w Ciemno 13. edycji „The Voice of Poland”. Podczas aż trzech odcinków, które zostaną wyemitowane, na scenie zaśpiewa 18 aspirujących wokalistek i wokalistów z Krakowa, Mazowsza i z Opolszczyzny. Po wszystkich występach poznamy ostateczny skład 12-osobowych drużyn Justyny Steczkowskiej, Lanberry, Marka Piekarczyka oraz Tomsona i Barona.

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Jak działają oszuści - fałszywe SMS "od najbliższych"

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn