"The Voice of Poland 13" LIVE 2. Lanberry wyrzuciła najlepszą wokalistkę! Łzy Marka Piekarczyka przy występie Zofii Kurowskiej! Kto odpadł z programu?

Krzysztof Połaski
Krzysztof Połaski
Za nami 2. LIVE programu "The Voice of Poland 13". To już ćwierćfinał programu, co oznacza, że do kolejnego etapu z każdej drużyny mogły awansować tylko dwie osoby. Działo się! Zobaczcie, co wydarzyło się w ćwierćfinale "The Voice of Poland 13"!fot. AKPA | fot. materiały prasowe TVP
Za nami 2. LIVE programu "The Voice of Poland 13". To już ćwierćfinał programu, co oznacza, że do kolejnego etapu z każdej drużyny mogły awansować tylko dwie osoby. Działo się! Zobaczcie, co wydarzyło się w ćwierćfinale "The Voice of Poland 13"!fot. AKPA | fot. materiały prasowe TVP
Za nami 2. LIVE programu "The Voice of Poland 13". To już ćwierćfinał programu, co oznacza, że do kolejnego etapu z każdej drużyny mogły awansować tylko dwie osoby. Działo się! Zobaczcie, co wydarzyło się w ćwierćfinale "The Voice of Poland 13"!

"The Voice of Poland 13" LIVE 2 - co się wydarzyło?

"The Voice of Poland 13" LIVE 2

Odcinek rozpoczął się od występu Nico Santosa, który w swoim artystycznym CV ma funkcję trenera w programie "The Voice of Germany"! Następnie trzeba było rozpocząć rywalizację!

DRUŻYNA LANBERRY

Jako pierwszy z ekipy Lanberry wystąpił Łukasz Drapała, który zaśpiewał "Don't Stop Me Now". Kochany, ale właśnie z takim przytupem rozpoczyna się odcinki na żywo. Brawo - skomentował Baron. Następnie mikrofon przejął Norbert Wronka, który zmierzył się z numerem "Po prostu bądź". Pięknie ją śpiewasz - skomentowała krótko Justyna Steczkowska. Jako trzecia na scenie pojawiła się Anna Buczkowska z piosenką "Wodę mi daj". Bardzo lubię takie klimaty. (...) Bardzo mi się to podobało - skomentował Marek Piekarczyk.

Decyzją widzów do półfinału "The Voice of Poland 13" awansował Norbert Wronka! Decyzją Lanberry do kolejnego etapu awansował Łukasz Drapała!

DRUŻYNA MARKA PIEKARCZYKA

Z ekipy Marka Piekarczyka na pierwszy ogień poszedł Bogdan Świerczek, który wykonał numer "Wierzę w lepszy świat". Bodzio, gratulacje. Podoba mi się energia, z którą wchodzisz na scenę - skomentowała Lanberry. Druga na scenę wkroczyła Julia Szarlińska, która zaśpiewała "I'm not not the only one". Urokliwa jesteś na scenie, ale ten występ nie był jakiś super doskonały - powiedział Baron. Konrad Baum z kolei zmierzył się z piosenką "Niepokonany". Zmierzyłeś się z legendą. Szacunek - powiedziała Lanberry.

Decyzję widzów do półfinału programu awansował Bogdan Świerczek! Marek Piekarczyk do kolejnego etapu zaprosił Konrada Bauma!

DRUŻYNA BARONA I TOMSONA

Pierwszy z tej drużyny na scenie pojawił się Dominik Dudek, który wykonał eurowizyjny hit "Space Man". Patrzyłem na tę piękną wizualizację i pierwszy raz słyszałem tę piosenkę. Z twoim głosem ta piosenka jest piękna - skomentował Marek Piekarczyk. Aelin (Tetiana Diachenko) zaśpiewała piosenkę "Cuz I love you". Jesteś zawodową piosenkarką - powiedziała Justyna Steczkowska. Jako trzeci wystąpił Evgen Peltek, który wziął na warsztat piosenkę "Losing my religion". To był występ w twoim stylu - skomentowała Justyna Steczkowska.

Decyzją widzów do półfinału awansował Dominik Dudek! Baron i Tomson do kolejnego etapu zabrali Aelin!

DRUŻYNA JUSTYNY STECZKOWSKIEJ

Julianna Olańska pierwsza przejęła scenę, na której wykonała kompozycję "Królowa łez". Julianko, to jest niesamowite zjawisko. Byłaś ty i scena. To nie jest łatwe. To jest coś, co się po prostu czuje - skomentował Tomson. Druga za mikrofon chwyciła Ewelina Gancewska, która zaśpiewała piosenkę "Moon River". To jest niesamowite, jak bardzo odstajesz od tego kanonu muzyki nowoczesnej. Potrafisz nas zaczarować i do zobaczenia w finale - powiedział Baron. Rywalizację swoim występem zamknęła Zofia Kurowska, która wykonała numer "Zaopiekuj się mną". Fajna interpretacja tej piosenki. Nie spodziewałam się - skomentowała występ Lanberry. Zaśpiewałaś tak, że aż mnie zabolało - dodał wzruszony Marek Piekarczyk, który miał oczy pełne łez!

Decyzją widzów do półfinału "The Voice of Poland 13" awansowała Ewelina Gancewska! Justyna Steczkowska postanowiła, że dalej idzie z Julianną Olańską!

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Instahistorie z VIKI GABOR

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn