"The Voice of Poland 13". Małgorzata Tomaszewska ocenia Lanberry. To najlepsza trenerka w historii programu?

13. edycja programu "The Voice of Poland" w pełni! W tym sezonie uczestników ocenia m.in. Lanberry, która sama prawie 10 lat wcześniej miała okazję stanął przed trenerskimi fotelami. Wtedy jednak nikt się nie odwrócił... Jaką trenerkę dzisiaj jest sama Lanberry? O to zapytaliśmy prowadzącą program, Małgorzatę Tomaszewską!

Multimedia

Małgorzata Tomaszewska ocenia Lanberry. To najlepsza trenerka w historii programu?

Debiut Lanberry w składzie jurorskim "The Voice of Poland 13" był szeroko komentowany. Nie każdemu spodobało się to... jak Lanberry jest ubrana!

Jednak pomijając te absurdalne oskarżenia, trudno było Lanberry cokolwiek zarzucić. Zdaniem wielu widzów, Małgorzata Uściłowska, jak naprawdę nazywa się Lanberry, zaprezentowała się jako najbardziej merytoryczna trenerka, która doskonale wie o czym mówi, a doskonały słuch i zmysł potrafią sprawić, że artystka jest w stanie wyłowić z uczestników prawdziwe muzyczne perełki.

Małgorzata Tomaszewska świętuje 5. urodziny synka! Niewiarygodne, jak wyrósł!Zobacz więcej

Nie ma w tym niczego dziwnego, bowiem Lanberry, poza tym, że jest wokalistką, przede wszystkim jest kompozytorką i autorką tekstów. Być może nie wszyscy o tym wiedzą, ale to właśnie Lanberry jest współautorką największych hitów Viki Gabor czy Roksany Węgiel.

O to, jaką trenerką jest Lanberry, zapytaliśmy Małgorzatę Tomaszewską, która jest prowadzącą program "The Voice of Poland 13". Gwiazda TVP powiedziała nam:

Naprawdę jest fantastyczna. Jest merytoryczna. Ma niesamowitą wiedzę muzyczną. (...) To ona jest tą skarbnicą wiedzy. Wkleiła się w to jury, jakby była tam od zawsze.

Co jeszcze powiedziała nam Małgorzata Tomaszewska? Sprawdźcie wideo!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×