"The Voice of Poland 13" odcinek 8, 9, 10. Ostatnie Przesłuchania w ciemno! Mąż gwiazdy "Klanu" spróbował swoich sił!

Za nami ostatnie Przesłuchania w ciemno w programie "The Voice of Poland 13"! Widzowie Telewizji Polskiej obejrzeli aż trzy odcinki programu! Na scenie zobaczyliśmy przyszłe gwiazdy polskiej muzyki, w tym... męża jednej z aktorek z serialu "Klan"! Działo się! Sprawdźcie, co wydarzyło się w ostatnich Przesłuchaniach w ciemno w "The Voice of Poland 13"!

Multimedia

"The Voice of Poland 13" PRZESŁUCHANIA W CIEMNO - CO SIĘ WYDARZYŁO?

Przemek Zubowicz ma 38 lat i przyjechał z Warszawy. Z wykształcenia jest filozofem, ale ma też studia muzyczne. Ma za sobą spore doświadczenie sceniczne, zarabiał już na muzyce, ale w pewnym momencie przyszedł kryzys. Przemek podczas pracy nad musicalem poznał swoją żonę, Weronikę Zubowicz, która jest dzisiaj jedną z najpiękniejszych ring girls oraz gwiazdą serialu "Klan". Przemek na scenie "The Voice" zaśpiewał "Galacticos". Swoje fotele odwrócili Baron i Tomson oraz Lanberry! Przemek postanowił iść do drużyny chłopaków z Afromental!

Klaudia Budner ma 30 lat i... lubi grać na ulicy. Kocha grać dla przechodniów. Na scenie programu postawiła na utwór z repertuaru Cock Robina. W ostatniej chwili swój fotel odwrócił Marek Piekarczyk! Gdy już była pewna, że jest w programie, zachwyciła wszystkich wykonaniem własnej kompozycji! Następnie scenę przejął 27-letni Michał Bednarek, który jest... weterynarzem! Mężczyzna zmierzył się z utworem "As it was". Swój fotel w ostatnim momencie odwróciła Lanberry.

Małgorzata Tomaszewska ocenia Lanberry. To najlepsza trenerka w historii programu?Zobacz więcej

Marzena Burzyńska ma 16 i przyjechała z Wilna. Dziewczyna zmierzyła się z piosenką "Miasto 44". Niestety, żaden z trenerów się nie odwrócił. Później na scenie pojawił się Krzysztof Moczarski, który ma 27 lat i jest lekarzem. Mężczyzna zaśpiewał piosenkę "River". Swój fotel odwróciła Justyna Steczkowska. Tetiana Diachenko przejęła scenę jako kolejna. Dziewczyna ma już doświadczenie sceniczne, bowiem na Ukrainie wydała kilka singli. Przed trenerami "The Voice" zaśpiewała "The Crush". Wszyscy trenerzy odwrócili swoje fotele! Aelin postanowiła iść do drużyny Barona i Tomsona!

Wiktor Andrysiak ma 18 lat i jego idolem jest Justin Bieber. Chłopak zaśpiewał piosenkę "Idziesz ze mną". Swój fotel odwróciła Lanberry! Co ciekawe, Wiktor brał udział, bez sukcesu, w 1. edycji "The Voice Kids"! Później zobaczyliśmy występ Alicji Czerner, która właśnie przymierza się do studiów informatycznych. 18-latka z Raciborza zaśpiewała piosenkę "Ta sama chwila". W ostatniej chwili swoje fotele odwrócili Marek i Justyna! Alicja postanowiła iść do drużyny Justyny!

Dominika Sojda ma 25 lat i śpiewa od bardzo dawna. Miała szansę nawet nagrywać w profesjonalnym studiu, jednak żadna wytwórnia nie była zainteresowana jej nagraniami. Dlatego... zdecydowała się na studia medyczne. Na scenie "The Voice" zaśpiewała numer "Kolońska i szlugi". Niestety, nikt się nie odwrócił. Następnie Rafaela Maruska przejęła scenę. 21-latka zaśpiewała "Pocałuj noc". Swój fotel odwróciła Justyna Steczkowska! Później oglądaliśmy występ 34-letniej Jadzi Grzybek. Kobieta zaśpiewała "Dreams". Swój fotel w ostatniej chwili odwrócił Marek Piekarczyk!

Justyna Steczkowska szczerze o swojej emeryturze! Jak ją sobie wyobraża?Zobacz więcej

Mateusz Stankiewicz ma 25 lat i zajmuje się sprzedażą materacy. Występ zachwycił Justynę, Lanberry i chłopaków, którzy jednak... zostali zablokowani! Chłopak wybrał drużynę Justyny Steczkowskiej!

Natalia Gosztyła ma 26 lat. Dawniej śpiewała, jednak operacja złamała jej marzenia o karierze muzycznej. Jednak Natalia się nie poddała, spróbowała innych technik wokalnych i wciąż śpiewa! Swoje fotele odwrócili Marek i Justyna! Natalia postanowiła iść do drużyny Marka Piekarczyka! Joanna Zawalska ma 26 lat i przyjechała z Wilna. Dziewczyna zaśpiewała piosenkę "Ale jazz". Niestety, nikt się nie odwrócił.

Antonia Krótki ma 18 lat i jest tegoroczną maturzystką. W ostatniej chwili występu swoje fotele odwrócili Marek Piekarczyk i Justyna Steczkowska. Antosia postanowiła dołączyć do drużyny Justyny Steczkowskiej! Następnie na scenie pojawiła się Aleksandra Król, która ma 22 lata. Zaśpiewała tam piosenkę "Sen". Swój fotel szybko odwróciła Lanberry. Później to samo zrobili Baron i Tomson. Tyle tylko, że chłopaki zostali zablokowani przez Lanberry!

Patrycja Czyżewska zmierzyła się z numerem "Im więcej ciebie tym mniej". Niestety, nikt się nie odwrócił. Później scenę przejął 28-letni Dominik Dudek, który zaśpiewał piosenkę pt. "Helena". Swoje fotele odwrócili Baron i Tomson oraz Lanberry. Później jeszcze to samo uczyniła Justyna Steczkowska! Dominik wybrał ekipę chłopaków z Afromental!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Jahahaha (gość)

    Co rozumiecie pod pojęciem gwiazda klanu? Tak się składa że oglądam klan i nie mam pojęcia o kim piszecie, zauważyłem że o każdym statyscie wystepującym nawet kilka sekund na ekranie tworząc tło dał pierwszoplanowych postaci piszecie gwiazda, zareczam że ta osoba nią nie jest, tak samo jak ja nie umarłem bo ktoś mnie widział jak wchodziłem na cmentarz

    26.09.2022 12:44

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×