"The Voice of Poland 13". Wyszedł z uzależnienia dzięki tacie. Teraz spełnia marzenia! Kto zachwycił Trenerów?

Adriana Słowik
Adriana Słowik
W sobotę (17.09) widzowie zobaczyli przedostatnie Przesłuchania w Ciemno 13. edycji "The Voice of Poland". Słynne blokady był tego wieczoru często w użyciu! Jednym z uczestników był Bogdan, który jako 13-latek uzależnił się od alkoholu i używek. Dzięki wsparciu taty wygrał z nałogiem i spełnia marzenia!

"The Voice of Poland" - Przesłuchania w Ciemno do 13. edycji

"The Voice of Poland"

Za nami kolejne Przesłuchania w Ciemno do 13. edycji "The Voice of Poland". Jako pierwsza zaśpiewała dziś Anna Buczkowska, która już od 10 lat śpiewa w irlandzkim zespole. Ania oczarowała Trenerów i odwróciła wszystkie fotele! Justyna Steczkowska została jednak zablokowana przez Tomsona i Barona. Ostatecznie wybór Ani padła na Lanberry.

Rafał Talarczyk z Chorzowa z przypadku został artystą. Podczas swojego występu trochę się pogubił, ale Justyna Steczkowska doceniła jego barwę głosu, ale nie odwróciła swojego fotela. Zrobiła to Lanberry i to właśnie do jej drużyny trafił Rafał. -Jak dla mnie jeszcze nie panujesz nad tym, co się dzieje, serce do śpiewania ci nie brakuje - zauważyła Justyna Steczkowska.

Trenerzy byli pod wrażeniem talentu i umiejętności Isobelle Bundy. Polka, która mieszka w Anglii trafiła do drużyny Marka Piekarczyka. Kamil Szek na co dzień pracuje jako piekarz piecowy. Podczas Przesłuchań w Ciemno odwrócił wszystkie fotele! -Decyzję podjąłem wcześniej - zapowiedział i wskazał Tomsona i Barona. Kolejną uczestniczką była Adrianna Sobolewska, ale nie udało jej się przekonać do siebie Trenerów.

Takiej sytuacji w polskiej edycji jeszcze nie było! Zobacz zdjęcia z przedostatnich Przesłuchań w Ciemno do 13. edycji "The Voice of Poland"

Co jeszcze wydarzyło się w "The Voice of Poland"? Agata Górecka-Lipińska odwróciła wszystkie fotele i zdecydowała się pójść do drużyny chłopaków. Podobnie jak Wiktoria Krakowska. Lisa Khumalo będzie współpracować z Markiem Piekarczykiem, a Andrzej Stankiewicz z Justyną Steczkowską.

Maja Juszczak wykonała "Krakowski Spleen i dołączyła do drużyny Lanberry, podobnie jak Łukasz Drapała.

Jednym z uczestników, który zaprezentował swoje wokalne umiejętności na scenie był 27-letni Bogdan Świerczek z Rabki-Zdrój. To właśnie tam uczestnik rozwija swoją muzyczną pasję śpiewając w restauracjach, koncertując na ulicy i pracując w studio nagraniowym. Dziś Bogdan z optymizmem potrafi patrzeć w przyszłość. Jednak jeszcze kilka lat temu było zupełnie inaczej.

Miałem ok. 13 lat, kiedy miałem pierwszą styczność z alkoholem, z marihuaną. Chciałem zaimponować starszym kolegom. Szukałem akceptacji wśród rówieśników. Nie wiem, jak to się potoczyło, że dalej w to zabrnąłem. W młodym wieku czułem się nieśmiertelny. Było kilka takich substancji w moim życiu, które było łatwo przedawkować, i które wielu osobom odebrały życie. Nie ma w ogóle żartów z czymś takim. Straciłem kontrolę nad tym - wyznaje w naszym materiale wideo uczestnik muzycznego talent show.

Zobaczcie naszą galerię i sprawdźcie, jak wyglądał trzeci odcinek 13. edycji "The Voice of Poland"!

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Filip Chajzer o MBTM

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn