"The Voice of Poland". Edyta Górniak rezygnuje z powodu konfliktu z Justyną Steczkowską! "Straciłam do Justyny zaufanie"

Jeszcze nie tak dawno media obiegła wieść o tym, że Justyna Steczkowska dołączy do zespołu Trenerów w popularnym programie rozrywkowym Telewizji Polskiej "The Voice of Poland". Nie wszyscy zareagowali na te wieści z entuzjazmem. Edyta Górniak właśnie oświadczyła swoim fanom, że rezygnuje z udziału z powodu uczestnictwa wokalistki! - Nie przeprosiła mnie szczerze i nie wycofała swoich oskarżeń - stwierdziła diwa.

Multimedia

Edyta Górniak rezygnuje z fotela jurora. Powodem Justyna Steczkowska!

W lutym br. odbył się koncert "Solidarni z Ukrainą", zorganizowano w geście sprzeciwu wobec napaści Rosji na Ukrainę. Na scenie pojawili się znani polscy artyści oraz zespoły. Przeprowadzono także zbiórkę na pomoc dla uchodźców. Na scenie zaprezentowała się cała plejada gwiazd - Blue Cafe, Enej, Maryla Rodowicz oraz Edyta Górniak i Justyna Steczkowska.

Viki Gabor, Edyta Górniak, Maryla Rodowicz i inni na scenie. Ambasador Ukrainy dziękuje za wsparcieZobacz więcej

Justyna Steczkowska i Edyta Górniak. Konflikt gwiazd

Wówczas Justyna Steczkowska na scenie wyznała, że honorarium przeznaczy na pomoc dla Ukrainy. Edyta Górniak odpowiedziała wówczas, że nie otrzymała żadnego wynagrodzenia, a produkcja jedynie opłaciła kwestie logistyczne związane z występem. Justyna Steczkowska długo nie zwlekała i odpowiedziała, wytykając zaproszonym na scenę artystkom fakt, że ich honoraria były wysokie a one same kłamią. Wówczas Edyta Górniak stwierdziła, że Steczkowska poruszyła temat celem zwrócenia na siebie uwagi.

Artystka oburzona zachowaniem koleżanek ze sceny. "Dziewczyny, jak możecie tak kłamać?"Zobacz więcej

Z czasem wydawać by się mogło, że konflikt "rozszedł się po kościach", a artystki zakopały topór wojenny. Justyna Steczkowska w rozmowie z portalem plotkarskim wyznała, że wciąż ceni Górniak i nie wyklucza współpracy z nią. - Ja bym bardzo chciała, żeby Edyta pamiętała, że ja nie jestem jej wrogiem. Zawsze byłam orędownikiem jej talentu, jej urody i wszystkiego. Mam nadzieję, że kiedyś przyjmie to do serca i zaśpiewamy coś razem. Chciałabym bardzo. To nie jest konflikt, który ja tworzę. Ja po prostu staram się unikać tych sytuacji, więc mam nadzieję, że przyjdzie taki moment, że wyjdzie z tego coś fajnego, zrobimy coś razem i będzie bardzo miło - przypomina słowa Steczkowskiej serwis Pudelek.pl.

Niedługo później media obiegła wieść, że Justyna Steczkowska przyjęła ofertę programu "The Voice of Poland" i będzie jednym z Trenerów.

Pierwszy trener ujawniony! Wiadomo, kto dołączy do Barona i TomsonaZobacz więcej

Justyna Steczkowska w "The Voice of Poland". Edyta Górniak rezygnuje z show

Fakt, że Justyna Steczkowska wystąpi w programie nie spodobało się Edycie Górniak. W rozmowie z "Faktem" diwa stwierdziła, że zrezygnowała z udziału w programie. Powodem jest właśnie Justyna Steczkowska.

Nie można zachowywać się i działać jak wróg, a potem zaprzeczać sobie, że się nim nie jest. Czyny i słowa powinny być te same. Nie są. Być może teraz po czasie jest jej zwyczajnie głupio i próbuje załagodzić takimi słowami swój wizerunek publiczny. Myśli jak widać wyłącznie o tym, bo od tego zaczęła - cytuje jej słowa "Fakt". - Nie przeprosiła mnie szczerze i nie wycofała swoich oskarżeń. To byłby potencjalny początek do jakichkolwiek rozmów. Póki co, dziś podczas Live na IG przekazałam wiadomość fanom, iż zrezygnowałam z zaproszenia do udziału w najbliższej edycji "The Voice of Poland", bo zbyt mocno cenię sobie życzliwą, kreatywną, profesjonalną i normalną atmosferę współpracy. Moją decyzję przekazałam już dyrekcji Telewizji i Producentom programu. A dziś także fanom. Straciłam do Justyny zaufanie - cytuje słowa gwiazdy serwis.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Iza Macudzińska w kolejnym programie! Tak dziś wygląda gwiazda TTVZobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
 • jarekwas18@gmail.com (gość)

  Pani Edytko jest pani piękna jak zawsze można się zakochać

  03.07.2022 17:23
 • Ktoś (gość)

  Głupie baby a w szczególności edzia

  03.07.2022 14:39
 • Kjl (gość)

  Muszę zapytac- która z nich to diwa?

  03.07.2022 13:30

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×