"The Voice of Poland". Justyna Steczkowska o początkach kariery. W młodości malowała guziki i śpiewała na weselach! "Schudłam 10 kg z niedożywienia i nauczyłam się gotować coś z niczego"

Magdalena Bohdanowicz
Magdalena Bohdanowicz
Dziś Justyna Steczkowska jest jedną z najpopularniejszych wokalistek w Polsce. Wielki talent, potężny głos i niezwykła uroda oraz charakter, który kształtował się poprzez trudne życiowe lekcje - tak można pokrótce opisać wokalistkę. Choć dziś nie musi martwić się o pieniądze, nie zawsze tak było! Niegdyś była dosłownie bez grosza w kieszeni. - Schudłam 10 kg z niedożywienia i nauczyłam się gotować coś z niczego. Dobra lekcja życia - wspominała.

Justyna Steczkowska o początkach kariery. W młodości śpiewała na weselach!

Trenerka muzycznego talent show TVP2 przyznała na planie, że początki jej muzycznej kariery nie były łatwe. - Schudłam 10 kilo z niedożywienia i nauczyłam się gotować coś z niczego - wspomina artystka. Dziś Justyna Steczkowska jest jedną z najlepszych i najbardziej popularnych wokalistek w naszym kraju. Niedawno świętowała 25-lecie pracy artystycznej, ma na koncie 18 albumów studyjnych, tysiące koncertów i po raz kolejny jest trenerką w najpopularniejszym telewizyjnym talent show "The Voice of Poland". W trakcie nagrań emitowanej obecnie 13. edycji programu wokalistka opowiedziała o początkach swojej kariery. Wszystko za sprawą Michała Ciężadlika, uczestnika sobotniego odcinka, który na co dzień gra w zespole weselnym.

Zaczynałam śpiewać na weselach. Nie miałam innego wyjścia… - wyznała na planie talent show Justyna Steczkowska.

Tak wyglądały przesłuchania w ciemno "The Voice of Poland". Zobacz, co się wydarzyło

Tuż po zakończeniu nagrań wokalistka opowiedziała nieco więcej o niełatwych, pierwszych krokach w życiu zawodowym.

Moje muzyczne początki wyglądały dość specyficznie. Kiedy byłam studentką Akademii Muzycznej w klasie skrzypiec, było całkiem OK, bo miałam stypendium. Kiedy z nich zrezygnowałam na rzecz śpiewania, zostałam bez grosza przy duszy i musiałam zarabiać na siebie więc imałam się różnych prac. Pracowałam w sklepie, malowałam guziki, ale to nie wystarczało nawet na opłacenie mieszkania. Dołączyłam więc do zespołu weselnego, który szukał akurat wokalistki. Nie wytrzymałam w nim długo. Muzyka, którą musiałam śpiewać raniła moje uszy. W konsekwencji schudłam 10 kg z niedożywienia i nauczyłam się gotować coś z niczego. Dobra lekcja życia - wspominała z uśmiechem trenerka "The Voice of Poland".

Warto przypomnieć, że w poprzedniej edycji programu Justyna Steczkowska bardzo emocjonalnie opowiedziała także o występach na ulicy.

Powiem ci szczerze, że bardzo dobrze, że grasz na ulicy. Ja też kiedyś to robiłam będąc na studiach. Przepraszam, płakać mi się chce, jak sobie to przypomnę… To jest najtrudniejsza lekcja w życiu – stanąć na ulicy i zagrać, gdy ludzie cię nie słuchają, a nie wszyscy cię słuchają. Dlatego ulica i granie na niej powoduje, że stajesz się coraz bardziej silnym człowiekiem - wyznała w rozmowie z uczestnikiem 12. edycji "The Voice of Poland" Justyna Steczkowska.

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

od 7 lat
Wideo

echodnia Drugi dzień na planie Ojca Mateusza

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn