"The Voice of Poland". Justyna Steczkowska przygotowuje się do ślubu? Różnica wieku ma nie być żadną przeszkodą

Karol Gawryś
Karol Gawryś
Justyna Steczkowska nie posiada się z radości, ponieważ jej najstarszy syn Leon Myszkowski od pewnego czasu jest szczęśliwie zakochany. W swoich mediach społecznościowych pociecha gwiazdy chętnie udostępnia materiały ze swoją wybranką Ksenią. Jego ukochana nie kryje się z tym, że chciałaby już stanąć na ślubnym kobiercu. Według medialnych doniesień, niedługo możemy się spodziewać ślubu zakochanej pary.

Leon Myszkowski - historia miłości

Leon Myszkowski jest najstarszym synem Justyny Steczkowskiej. Od około dwóch lat, tworzy on szczęśliwy związek z o 11 lat starszą Ksenią. Zakochana para kilka miesięcy temu zaliczyła nawet medialny debiut u sławnej mamy, którą mogliśmy oglądać m.in. w "The Voice of Poland". Poznaliśmy się na imprezie walentynkowej w klubie. Po prostu podszedłem i zagadałem, bo myślałem, że się na mnie patrzy. Co ważne w tej historii, oboje mamy delikatną wadę wzroku. Okazuje się, że Ksenia wcale na mnie nie patrzyła – miał opowiadać syn gwiazdy cytowany przez "Super Express".

Justyna Steczkowska przygotowuje się już do ślubu?

Słynna piosenkarka ma być zachwycona partnerką swojego najstarszego syna i mówi o niej w samych superlatywach. Ma przepiękną dziewczynę, która podróżuje z nami, jest cudowna, ładna, mądra, fajna – opowiadała o Ksenii Steczkowska. Artystka ma nawet wobec ukochanej syna plany. – Bardzo bym chciała zostać babcią! Syn się nie spieszy, nie dziwię się. Jak człowiek podejmuje decyzję, żeby być rodzicem, to powinien być świadomy tego, z czym to się wiąże – wyznała wokalistka w „Dzień Dobry TVN”.

Według "Super Expressu", potencjalny ślub Leona i Kseni jest aktualnie tematem numer jeden rozmów w rodzinie Steczkowskich. Zakochani mają być pewni tego, że chcą się ze sobą związać na całe życie, a różnica wieku między nimi ma nie stanowić żadnej przeszkody. Na łamach mediów społecznościowych para chętnie publikuje filmiki, na których okazuje sobie uczucia.

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

od 7 lat
Wideo

Uwaga na Instagram - nowe oszustwo

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn