"The Voice of Poland". Maja Hyży szczerze o Komunii swoich synów. Grzegorz Hyży i Agnieszka Hyży nie byli zadowoleni z obecności fotoreporterów? [TYLKO U NAS]

Krzysztof Połaski
Krzysztof Połaski
Maja Hyży już odlicza dni do terminu porodu swojego czwartego dziecka. Pod koniec maja do Pierwszej Komunii Świętej przystąpili jej synowie ze związku z Grzegorzem Hyżym, Wiktor i Aleksander. Zapytaliśmy wokalistkę o to, jak wspomina to ważne wydarzenie.fot. AKPA
Maja Hyży już odlicza dni do terminu porodu swojego czwartego dziecka. Pod koniec maja do Pierwszej Komunii Świętej przystąpili jej synowie ze związku z Grzegorzem Hyżym, Wiktor i Aleksander. Zapytaliśmy wokalistkę o to, jak wspomina to ważne wydarzenie.fot. AKPA
Maja Hyży już odlicza dni do terminu porodu swojego czwartego dziecka. Pod koniec maja do Pierwszej Komunii Świętej przystąpili jej synowie ze związku z Grzegorzem Hyżym, Wiktor i Aleksander. Zapytaliśmy wokalistkę o to, jak wspomina to ważne wydarzenie.

Maja Hyży szczerze o Komunii swoich synów. Grzegorz Hyży i Agnieszka Hyży nie byli zadowoleni z obecności fotoreporterów?

Maja Hyży już za moment zostanie po raz kolejny mamą. Czwarte dziecko pięknej wokalistki powinno urodzić się w lipcu, zanim jednak to nastąpi, możemy oglądać Maję Hyży na festiwalu w Opolu. Z tej właśnie okazji redakcja Telemagazyn.pl spotkała się z artystką.

Maja Hyży jest na razie matką trójki dzieci. Z małżeństwa z Grzegorzem Hyży wychowuje dwóch bliźniaków: Wiktora i Aleksandra, natomiast niecałe dwa lata temu na świecie pojawiła się jej córeczka, Antonina, której ojcem jest obecny partner artystki, Konrad Kozak.

Maja i Konrad pod koniec maja przeżywali wyjątkową uroczystość; Wiktor i Aleksander przystąpili do Pierwszej Komunii Świętej. Wydarzenie zostało pieczołowicie udokumentowane przez fotoreporterów, co wyraźnie nie wszystkim się podobało. Miny Grzegorza Hyżego i jego obecnej żony, Agnieszki, na widok fotografów mówiły same za siebie.

Zapytaliśmy Maję Hyży o to, jak wspomina Pierwszą Komunię Świętą swoich synów, Wokalistka powiedziała nam:

Komunię bardzo miło wspominam, bo to był wyjątkowy dzień dla moich synów, ale również dla mnie. U mnie się nawet łzy pojawiły, jak zobaczyłam ich przyjmujących Pierwszą Komunię Świętą; to było dla mnie przeżycie naprawdę bardzo głębokie. Sytuacja była taka, a nie inna, że panowie fotoreporterzy mają swoją pracę, to jest ich praca, ja nie ukrywałam, że moi chłopcy mają komunię, fotografowie zjawili się, no i... nie wszystkim to pasowało. Nie wszyscy byli zadowoleni z tego powodu - wyjawiła Maja Hyży w rozmowie z Telemagazyn.pl.

Chociaż Maja Hyży nikogo personalnie nie wskazała palcem, można się domyśleć, że tymi niezadowolonymi z obecności fotoreporterów byli Grzegorz Hyży i Agnieszka Hyży. Co jeszcze powiedziała nam Maja Hyży? Sprawdźcie wideo!

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Nie tylko o niedźwiedziach, które mieszkały w minizoo w Lesznie

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn