"The Voice of Poland". Sylwia Grzeszczak komentuje plotki o romansie Libera z Natalią Szroeder: "Nie jestem ze stali"

Redakcja Telemagazyn
Redakcja Telemagazyn
fot. media-press.tv / Sylwia Dąbrowa / Polska Press / piotr smolinski / polska press
fot. media-press.tv / Sylwia Dąbrowa / Polska Press / piotr smolinski / polska press
Co jakiś czas w mediach pojawiają się informacje o rzekomym romansie Natalii Szroeder i Libera. W niedawnym wywiadzie do sprawy odniosła się żona rapera, Sylwia Grzeszczak.

Sylwia Grzeszczak o plotkach na temat romansu

Co jakiś czas jak bumerang wraca w mediach temat rzekomego romansu między Natalią Szroeder a Liberem. W niedawnym wywiadzie udzielonym przez Sylwię Grzeszczak, żonę rapera, magazynowi "Viva!", pojawiły się dosadne komentarze na ten temat.

Nie raz czytałam o tym, że moje małżeństwo się rozpada, że nie szanujemy się z mężem, że w naszej relacji są osoby trzecie - przyznała piosenkarka.

Czytanie w mediach tego typu rewelacji na temat swojej rodziny byłoby trudne dla każdego, jednak niewątpliwie ze zdwojoną siłą uderza to w osobę, która mimo dużej popularności, robi wszystko, aby zadbać o ochronę prywatności swojej i swoich najbliższych. Tak właśnie stara się postępować Sylwia Grzeszczak.

W tym samym wywiadzie Sylwia Grzeszczak zaprzeczyła doniesieniom o tym, że jej męża miałby łączyć z Natalią Szroeder jakikolwiek romans. Trenerka w programie "The Voice of Poland" podkreśla, że jej zdaniem te rewelacje są nie dość, że wyssane z palca, to jeszcze rozdmuchane przez media.

Nie jestem ze stali. Bolą mnie plotki, dotyczące mojej prywatności i nie ma co udawać, że jest inaczej - przyznała Sylwia Grzeszczak.

Piosenkarka nie ukrywa również, że w całej sytuacji najbardziej bolesne jest to, że prawdopodobnie ktoś z jej najbliższego otoczenia współpracuje z mediami przy tworzeniu takich treści.

Chociaż tego typu artykuły nie ranią mnie już tak, jak jeszcze kilka lat temu, to wiem, że za ich wymyślaniem ktoś stoi, a "życzliwymi" informatorami dziennikarzy są osoby z mojego otoczenia. Ale ja nie sprzedaję prywatności, nie zależy mi na tym i nigdy nie będzie.

Sylwii Grzeszczak i jej najbliższym życzymy dużo siły w obliczu tak przykrych i nieuzasadnionych plotek.

od 7 lat
Wideo

echodnia Drugi dzień na planie Ojca Mateusza

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn