"The Voice of Poland". Sylwia Grzeszczak zachwyca talentem od lat! Zobaczcie, jak zmieniała się wokalistka!

Sylwia Grzeszczak to dzisiaj jedna z najpopularniejszych wokalistek. Znają ją chyba wszyscy Polacy! Miłość do muzyki w żyłach Sylwii Grzeszczak płynie już od najmłodszych lat, bowiem jako dziecko próbowała swoich sił w kultowym już programie "Od przedszkola do Opola"! Zobaczcie, jak przez lata zmieniała się Sylwia Grzeszczak!

Multimedia

Sylwia Grzeszczak już jako dziecko śpiewała w telewizji! Zobaczcie, jak zmieniała się wokalistka!

Sylwia Grzeszczak to dzisiaj postać, której chyba nikomu przedstawiać nie trzeba. Takie hity jak "Małe rzeczy" czy "Tamta dziewczyna" śpiewała cała Polska! Jednak droga Sylwii Grzeszczak do muzycznej kariery nie była prosta i zdolna wokalistka próbowała swoich sił w różnych programach muzycznych. W 2005 roku, mając 16-lat, wystąpiła w słynnym "Idolu".

"Idol" nie był jednak pierwszym muzycznych programem telewizyjnym, w którym pojawiła się Sylwia Grzeszczak. Jeszcze wcześniej, bo w 1995 roku, młodziutka Sylwia Grzeszczak wystąpiła w kultowym już programie "Od przedszkola do Opola"! W programie Sylwia Grzeszczak zaśpiewała piosenkę Krzysztofa Krawczyka i zrobiła prawdziwą furorę!

Iwona Mazurkiewicz przeżyła ogromną tragedię! Przez trzy miesiące nie wiedziała o śmierci swojego dziecka!Zobacz więcej

W przypadku Sylwii Grzeszczak tytuł programu "Od przedszkola do Opola" okazał się proroczy. Lata później Sylwia Grzeszczak nie tylko zrobiła dużą karierę, ale swoje umiejętności postanowiła przekazać także innym. Wszystko za sprawą programu 'The Voice of Poland", w którym pojawiła się jako trenerka w 2021 roku.

Zobaczcie, jak przez lata zmieniała się Sylwia Grzeszczak!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Luska (gość)

    Jakos nie bardzo ja trawie

    07.04.2022 11:07

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×