"The Voice of Poland". Żenująca wypowiedź Michała Szpaka. Wyznał, że imponuje mu... oskarżona o prowadzenie auta pod wpływem Beata Kozidrak!

Krzysztof Połaski
Krzysztof Połaski
fot. Jordan Krzemiński / AKPA | fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
fot. Jordan Krzemiński / AKPA | fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
Michał Szpak to jeden z tych artystów, o którym zwykło mówić się per "kontrowersyjny". Jak widać, bardzo spodobało się to wokaliście, który w ostatnim czasie sztucznie próbuje podsycać kontrowersje wokół swojej osoby. Teraz jednak chyba swojej wypowiedzi do końca nie przemyślał.

Michała Szpaka przedstawiać nie trzeba. Na scenie muzycznej obecny jest od lat i dorobił się masy oddanych mu fanów, którzy spragnieni są nowych piosenek niewątpliwie uzdolnionego artysty. Jednak w ostatnim czasie nawet fani zaczynają dostrzegać, że coś się zmieniło.

O Michale Szpaku od dawna mówi się per kontrowersyjny, ale w ostatnim czasie były trener "The Voice of Poland" jakby sam szuka powodów do tego, żeby ta łatka jeszcze mocniej do niego przylgnęła. Niestety, nie zawsze są to przemyślane ruchy.

Portal CGM.pl opublikował krótki wywiad z Michałem Szpakiem, który powstał w ramach cyklu Najgorsze pytania. Prowadzący Artur Rawicz zapytał Michała Szpaka, jacy polscy artyści mu naprawdę imponują. Odpowiedź Michała Szpaka była następująca:

Wiesz co... Mi chyba imponują po prostu artyści, którzy... mają na pieńku z prawem. Czyli Beata Kozidrak i Mata.

Fani Michała Szpaka są w szoku i nie mogą uwierzyć, że ich idol zupełnie zignorował wagę oskarżeń wobec popularnej wokalistki! Komentarze nie pozostawiają złudzeń (pisownia oryginalna):

Brak słów... ????‍♀️ jeśli imponuje mu osoba, która mogła zabić człowieka wsiadając po pijaku za kółko, to naprawdę wstyd mi, że byłam jego fanką...

Przecież nie od dziś wiadomo że ten człowiek ma nie równo pod deklem ????

Michał zaczyna przeginać, początki jego kariery były zupełnie inne,inaczej myślał o życiu....ale my nie mamy na to wpływu, jego życie i wybory.

Kiedyś go szanowałam a dziś za jego zachowanie nie chce go słuchać głupota nie zna granic

Brak słów,żenada,całkiem mu odwala

Imponuje mu alkoholiczka za kółkiem? Ludziom ewidentnie coś odbiera rozum w ostatnich latach.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wideo
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn