the voice of poland

„The Voice Senior 4” odcinek 1 i 2. Przesłuchania w ciemno. Piotr Hubert Langford z „Sanatorium miłości 4” tym razem był królem rock'n'rolla i przeszedł dalej! Komu jeszcze się udało?

Za nami pierwsze Przesłuchania w ciemno w 4. edycji programu „The Voice Senior”! Uczestników oceniało jury w składzie: Maryla Rodowicz, Alicja Węgorzewska, Piotr Cugowski i Tomasz Szczepanik z zespołu Pectus. Co się wydarzyło? Jak poszło uczestnikom? Sprawdź!

07.01.2023The Voice of Poland

„The Voice of Poland”. Tak wygląda luksusowa willa Justyny Steczkowskiej! Przepiękną posiadłość w Radziejowicach zaprojektował jej mąż architekt

Justyna Steczkowska ma piękny dom. Wokalistka mieszka w cudownej willi w Radziejowicach, którą zaprojektował jej mąż, architekt Maciej Myszkowski. Justyna Steczkowska uwielbia przestrzeń i naturę. W jej podwarszawskiej rezydencji króluje biel, jest też ogromny ogród, w którym gwiazda chętnie odpoczywa. Zobaczcie stylową willę wokalistki!

01.01.2023The Voice of Poland

Tak się zmieniał Allan Krupa. 18-letni syn Edyty Górniak wkracza w dorosłość z prawdziwą pompą!

Edyta Górniak to artystka, której nikomu w Polsce nie trzeba przedstawiać. Gwiazda sceny jest nie tylko wokalistką, ale również oddaną mamą, której oczkiem w głowie jest syn Allan. Od zawsze przebywał na tzw. świeczniku, towarzysząc słynnej mamie na planach, koncertach i różnych wydarzeniach. Zobacz, jak się zmienił Allan Krupa, ukochany syn Edyty Górniak!

01.01.2023Sylwester Marzeń z Dwójką

„The Voice Senior”. Czwarta edycja już od stycznia na antenie Telewizji Polskiej. Będzie dodatkowy etap: Nokauty! Marta Manowska zastąpiona Małgorzatą Tomaszewską

Na początku stycznia na antenę Telewizji Polskiej wraca uwielbiane przez widzów muzyczne show - „The Voice Senior”. Rozśpiewani emeryci ponownie będą mogli spróbować zawalczyć o spełnienie swoich marzeń. Produkcja szykuje również nie lada gratkę dla widzów! Niestety - fani Marty Manowskiej będą niepocieszeni. Ich ulubienicę zastąpi Małgorzata Tomaszewska.

28.12.2022The Voice of Poland

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×