"The Voice Senior 4". Małgorzata Tomaszewska zastąpi Martę Manowską! Co dalej z gwiazdą "Rolnik szuka żony" w TVP?

W dzisiejszym "Pytaniu na śniadanie" ogłoszono nową prowadzącą czwartej edycji talent show z udziałem muzykalnych osób po 60. roku życia. Marta Manowska już nie poprowadzi "The Voice Senior 4". Zastąpi ją Małgorzata Tomaszewska, a to nie koniec zmian w TVP!

Multimedia

Małgorzata Tomaszewska zastąpi Martę Manowską! Wielkie zmiany w TVP!

Już niebawem startują nagrania czwartej odsłony "The Voice Senior", która na antenie TVP2 zagości w styczniu 2023 roku. Dziś rano, w porannym programie "Pytanie na śniadanie", ogłoszono, że w najnowszej edycji hitowego programu w roli prowadzącej zobaczymy Małgorzatę Tomaszewską.

Udział w programie nie będzie dla mnie jedynie kolejnym wyzwaniem zawodowym. Będzie to wzruszająca podróż, ponieważ sama nigdy nie poznałam swoich dziadków. Miałam jedynie, lub aż jedną babcię, której z resztą dziś już też nie ma wśród nas... Dzięki programowi będę mogła zaznać to, czego w domu rodzinnym nigdy nie miałam. Podczas jednego z Przesłuchań w Ciemno na widowni ma zasiąść nawet najlepsza przyjaciółka mojej zmarłej babci - powiedziała Małgorzata Tomaszewska.

Jadwiga Schwebs-Kostkiewicz zadała szyku na nowym zdjęciu! Fani zachwyceni!Zobacz więcej

Obok prezenterki pojawi się Rafał Brzozowski związany z formatem od drugiej edycji.

Choć w programie nie zobaczymy już Marty Manowskiej, fani dziennikarki i prezenterki mogą spać spokojnie. To uspokajające, tym bardziej, że pojawiały się doniesienia, iż przyszłość Manowskiej w TVP nie jest pewna.

Marta Manowska niezmiennie będzie gościła w domach milionów Polaków za sprawą hitowych programów "Sanatorium Miłości" i "Rolnik Szuka Żony" - 9. edycję uwielbianego przez widzów formatu zobaczymy już jesienią. Martę czekają także nowe wyzwania zawodowe - mówi Anna Cyzowska, szefowa Agencji Kreacji Rozrywki i Oprawy w Telewizji Polskiej i dodaje: Małgorzata Tomaszewska w roli prowadzącej „The Voice Senior” nie jest jedyną nowością w tym formacie. O kolejnych poinformujemy już niebawem.

Przypomnijmy, że Małgorzata Tomaszewska od 3 września w każdą sobotę poprowadzi 13. edycję "The Voice of Poland”. Czwartą edycję "The Voice Senior" będziemy mogli oglądać od stycznia 2023 roku w TVP2.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Julja (gość)

    Bardzo dobrze w końcu prezes przejrzał na oczy i zobaczył niekompetencje i braki u tej pani .po ostatnim Rolniku i Sanatorium powinna mieć wszystko zabrane jak tak można grać na uczuciach ludzi dokonać ich pokazywać w najgorszym świetle ich osobowość i wady rozumiem jakieś drobne błędy ale ta okropna sprawa z tym chorym rolnikiem skończyła się tragicznie albo ta 4 edycja sanatorium wstyd w jakim świetle pokazała uczestników do tego kogo wybrali stare rozpusta baby z różnych randkowych portali nie ładnie twraz nadrabia Monika z ta Iwoną i Gerardem też przesyt ile lat m późna te parę oglądać i czytać lansuje osoby które ona chce. Nie może jedna gęba być cały czas bo to jest nie do zniesienia ciągle te same teksty wstawki nie chce się oglądać .nic nowego programy to lelum polelum wiadomo co powie nic nowego jak nie ma co powiedzieć to płacz którego wszyscy mają dosyć a ona podnieca się ludzkim dramatem tego nie kupuje za dużo tego samego wkoło jedno i to samo bardzo dobra decyzja prezesa .Brawo te były mam dosyć.

    14.08.2022 16:23

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×