"The Voice Senior". Małgorzata Tomaszewska szczerze o relacji z Martą Manowską. Irytowały ją plotki o konflikcie?

Krzysztof Połaski
Krzysztof Połaski
Małgorzata Tomaszewska w ostatnich latach wyrosła na jedną z największych gwiazd Telewizji Polskiej. Jakiś czas temu ogłoszono, że piękna prezenterka poprowadzi program "The Voice Senior", gdzie zastąpi Martę Manowską. To zrodziło plotki o konflikcie pań. Jaka jest prawda? Zapytaliśmy!fot. Sylwia Dąbrowa / Polska Press
Małgorzata Tomaszewska w ostatnich latach wyrosła na jedną z największych gwiazd Telewizji Polskiej. Jakiś czas temu ogłoszono, że piękna prezenterka poprowadzi program "The Voice Senior", gdzie zastąpi Martę Manowską. To zrodziło plotki o konflikcie pań. Jaka jest prawda? Zapytaliśmy!fot. Sylwia Dąbrowa / Polska Press
Małgorzata Tomaszewska w ostatnich latach wyrosła na jedną z największych gwiazd Telewizji Polskiej. Jakiś czas temu ogłoszono, że piękna prezenterka poprowadzi program "The Voice Senior", gdzie zastąpi Martę Manowską. To zrodziło plotki o konflikcie pań. Jaka jest prawda? Zapytaliśmy!

Małgorzata Tomaszewska szczerze o relacji z Martą Manowską. Irytowały ją plotki o konflikcie?

Małgorzata Tomaszewska jest jedną z największych gwiazd TVP. W ciągu ostatnich lat piękna prezenterka zaczęła prowadzić coraz więcej programów na antenie Telewizji Polskiej, a już wkrótce zadebiutuje jako prowadząca "The Voice Senior 4".

Tomaszewska w roli prowadzącej "The Voice Senior" zastąpi Martę Manowską, co sprawiło, że wiele osób zaczęło plotkować o konflikcie prezenterek! Zastanawiano się nawet, czy Telewizja Polska nie pożegna się z Martą Manowską!

To oczywiście nie będzie miało miejsca, a o plotki na temat rzekomego konfliktu z Martą Manowską zapytaliśmy Małgorzatę Tomaszewską. Irytowały ją medialne doniesienia? Gwiazd TVP szczerze nam wyznała:

Nie irytowało mnie to. Byłam na to przygotowana od samego początku. (...) Nie jestem z tym osób, które będą kreowały sztuczną przyjaźń. My po prostu z Martą nie mamy żadnego kontaktu. Nie będę opowiadała, że "tak, rozmawiałyśmy" albo "nie no, nie ma żadnego problemu", bo... nie ma żadnego problemu. My po prostu robimy swoje, Marta swoje, ja swoje. Myślę, że gdzieś tam ciepło o sobie myślimy, pracujemy w jednym miejscu, natomiast nie było żadnych rozmów i bez sensu to udawać.

Co jeszcze powiedziała nam Małgorzata Tomaszewska? Sprawdźcie nasze wideo!

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Filip Chajzer o MBTM

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn